Reklama

Reklama

Obsahy(1)

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

titto

titto (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Což jsou ty samé, v kterých západní filmy vydělávají nejvíc peněz. Už ani ta Čína prý není takové terno co bývalo, víc se tam chodí na ty jejich propagandistické kraviny než na Hollywood.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

kina sou zavřených jen v zemích, která to z různých důvodů nezvládla a nebo nezvládá

na příspěvěk reagoval titto

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

Lacike

Stačí tři roky - teď už mimochodem začíná druhý - a bez diváků a filmů zkrachují do jednoho. 

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak za deset let to bude 70. výročí, to už by vyjít mohlo. Pokud v té době vůbec budou nějaká kina.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

titto

Tak ještě půl roku a mají to šedesátý výročí. Nepochopili, že ta miliarda z toho prostě nebude a pořád se s tím odmítají smířit. Fuck off.

na příspěvěk reagoval Lacike

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Za mě je to lepší, že se Daniel snad rozloučí v kině a né v komptech a doma v tv

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

fabecc1222

:-DD Když jsem kdysi jela vlakem z Brna do Bratislavy, tak mě taky nikdo nekontroloval, celou dobu. A jízdenka mi platila pak ještě skoro měsíc, takže jsem pak ještě v průběhu toho měsíce jela schválně ještě jednou, a měla jsem tak jednu jízdu zcela zdarma. ;-)

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

mzss1

Když jsem byl na Tenetu já, tak jsem si doma koupil lístek do mobilu, a v kině mi ho nikdo ani nekontroloval ,takže jsem mohl jít zadarmo :D

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Když jsem byl v srpnu na TENETu, tak prodavačka obsluhující popcorny mi vydala lístek a i mi ho štípla :) 

na příspěvěk reagoval fabecc1222

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

fabecc1222

Predavačov už teraz nahradili samoobslužné automaty, trhačov lístkov nahradia turnikety na čiarový kód, predaj nápojov sa dá strčiť do automatu a pukance zrejme tiež. Budúcnosť kín je temná. Zostane tak manažér prevádzky a upratovacia čata a premietači.

na příspěvěk reagoval honajz

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

honajz

A já zase vím, že nemá cenu vyvracet tyhle věci a nebo nedej bože, snažit se v tomhle směru něco vysvětlovat. 

na příspěvěk reagoval honajz

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ani bych se nedivil, kdyby po trvalém otevření kin hodně rychle zmizeli prodavačky, trhači lístků a tak. Akorát někdo na prodej předraženého a otravného jídla tam možná zůstane. Ale většina těch jídel, co se tam prodává, se dá nastrkat i do automatu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, tomas.malo

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Slyšel jsem názor, že to je cílené. Prostě tam exponenciálně nerostly příjmy, tak se využilo pandemie koronaviru, aby se prostě tyhle nevýdělečné podniky typu kin a divadel zrušily. Moc se mi tomu nechtělo věřit, ale když tak sleduju, co se děje, a s virem to už fakt nemá nic společného, začíná mi to připadat stále pravděpodobnější. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Yoshitsune

Související novinky

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (více)

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Milovali jste v dětství Pobřežní hlídku, Hvězdnou bránu, RoboCopa nebo snad Pravou blondýnku? Pak vás možná bude zajímat, že se všechny tyto značky a pár dalších dočkají v budoucnu seriálových… (více)

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

21.01.2023

Zatímco pokračuje v práci na sequelu k jeho komiksovému Batmanovi, rozhlíží se mezitím režisér Matt Reeves (Válka o planetu opic) i po dalších zajímavých projektech. A jeden takový mu nyní právě… (více)

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (více)

Reklama

Reklama