Chacha, cheche, chichi...! (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2007, 25 min

• lubospoti

Opravdu "vtipné".. chacha, chichi, chocho... Snad dvě povedené scénky. A to ještě z televizního archívu. Zbytek je soutěž mezi trapností a marností.(29.12.2014)

• Rodriguez

Jediné vtipné scény byly: Bohdalová, Postránecký, Poloczek.... Zbytek byl kýč, kterému se nemůže zasmát ani retard. 25%(30.12.2012)

• kingik

Až v příliš nesourodém pásmu nechybí scénka ze "Šíleně smutné princezny", ve které se lektor smíchu za pomoci "chacha, cheche, chichi" marně snaží přimět "smutnou" princeznu k smíchu. To samé platí i o tomto pásmu scének, které mají na triku pánové Lichý a Sedláček. První jmenovaný v úloze nespokojeného režiséra bědujícího nad nevtipnou úrovní pořadu a druhý jmenovaný jako zvukař, který chce přizvané diváky za každou cenu rozesmát. Jen se zapomnělo napsat pro tohle duo kvalitní scénky. I přestože jsou kratičké, nelze o nich napsat, že by byly pádné, a jestli chtěly být vtipné, pak se potkaly s trapností. Není to ani tak vina obou herců, ačkoliv nehráli nijak extra. Hlavní problém je především v nevtipnosti scének jevící se autorům jako zaručeně vtipné. Do těchto skečů se přimíchaly méně známé scénky ve kterých například pan Postránecký vypráví o panu Menšíkovi a jeho vykonané potřebě ve městě, anebo pan Poloczek mluví rodnou polštinou v pořadu baviče Novotného. Nedá se jednoznačně potvrdit, že by to bylo tak hrozné, jak uvádí zdejší hodnocení. Dvojice bavičů Lichý & Sedláček je neokoukaná, s lepšími scénkami by byla i vtipná, námět pořadu originální, ale z toho, co je zde k mání, od smíchu rozhodně nezemřete. Mé hodnocení: 40%(23.12.2013)

• MikeCool

TV-pořad. "Trapnost everywhere" | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) |(28.1.2015)

• otík

Panenko podsrpenská, co to mělo být? Tragičtější pořad jsem na ČT už dlouho neviděl. Pánové Norbert Lichý a Jiří Sedláček vložili do svého pořadu sestřih pár scének známých osobností (Bohdalová + Satinský, Postránecký o Menšíkovi, ukázka ze Šíleně smutné princezny, scénka Broni Poloczka s Petrem Novotným), kterými obalili své naprosto tragické výstupy. Hrůza, děs, silvestrovská tragédie. PS: Špinarovou ani Štěpničku jsem tam nezahlédl ani půl očkem!(1.1.2013)