Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H.Gordon
  odpad!

  Po prvním díle nemohu ještě hodnotit, i když si myslím, že po dalším tomu dám s čistým svědomím odpad. Podle mě zbytečný pořad, který není vůbec vtipný, myšlenka nedotažená do konce, hodně chyb a sami zúčastnění se neustále blbě smáli a podle mě ani sami nevěděli proč. Kromě výborného Igora Bareše to ve mě nezanechalo absolutně žádný kladný dojem, spíše naopak. Po dalších zhlednutích ohodnotím - tak s čistým svědomím mohu dát ODPAD(11.1.2013)

 • MrGregor
  odpad!

  Boha jeho, co jsem si to zas v rámci mé studijní prokrastinace pustil?... Takovýto odpad bych čekal spíše od jiných - soukromoprávních televizí, ne od ČT... Nezajímaví hosté, nezajímavé pseudovtipné historky, u kterých by i cvičený šimpanz poznal, "co je lež". A co víc, nevím, kde se to v českých televizích (a zejména ve zpravodajství, resp. v "novinách") v poslední době bere, ale je takovým zdejším zvykem, obsazovat neschopné moderátory, kteří místo toho, aby moderovali, jen do televize křičí předem připravený text, prokládaný nevtipnými, trapnými a někdy i nevkusnými vtipy... Zkrátka a dobře, tato soutěž je podobný paskvil, jako má předchozí věta :) ... Takže shrnutí: Obrovskou, kolosální, nesmírnou, gigantickou megaoklikou se této pseudosoutěži vyhněte.(17.1.2013)

 • SOLOM.
  *

  „Zlaté Zlatička“, ale tyto pořady bych raději dále moc nesrovnával. Česká televize čas od času taky šlápla vedle a tenhle pořad je (no spíš byl) toho živým důkazem. Igor Bareš mi jako herec ani moc nevadí, nějak v lásce ho nemám, ale jako moderátor byl hrozně slabý. Hodně záleželo, jací hosté se tam objevili, některé historky dobré, ale jako celek to na mě moc dobrý dojem nedělalo.(4.12.2020)

 • brzozin
  odpad!

  Neskutecne hloupa a stupidni soutez, u ktere jsem se nejen ze ani jednou nezasmal, ale navic jsem dost dlouho nechapal pravidla. A rekl bych, ze je nechapali ani sami ucinkujici. Ti se dokazali jen nekonecne dlouho infantilne smat vlastnim radoby vtipnym hlaskam. Bares, ktery do hry vztoupil velice razantnim uvodem byl pak po zbytek poradu pasivni a v podstate zbytecny. Na komci poradu me uz ani nezajimalo, ktera z tech absurdne vykonstruovanych pitomosti je pravda ci lez, ale kdy tahle uboha kokotina na urovni tv barrandov skonci.(13.1.2013)

 • Splasher
  *

  Nádherná ukázka toho, komu všemu tady v ČR dávno ujel vlak televizní zábavy a teď si na ty svý plevelem zarostlý koleje zkouší koupit rovnou rychlovlaky. ____ Tak za prvé ujel samozřejmě České televizi. Po pádu komunismu došlo naštěstí i k pozvolnému konci různých estrád. Jenže co je nahradilo? Nic. Povedené projekty spočítáte na prstech svých rukou (Soda, 22, Manéž a sklepáci; s přivřením oka a ucha ještě Zeměkoule, Donutil a Hron). Za 20 let! Komerční televize ani není třeba komentovat. ____ Vlak ujel i samotným bavičům a komikům. Tím, že televize raději opráší archív, vznikalo tu jen velmi málo nových pořadů pro nové tváře. Dá se říct, že šanci dostávají až se zařazením pořadu Na Stojáka na HBO. To jak s tím pak naložili třeba Koko Tv, to už je zas jiná věc, velice smutná. ____ V neposlední řadě ujel vlak divákům. Těm, co si tu stěžují, že podobný pořad patří na komerční televize. To je přece dávno vyvrácená věc. Stačí zmínit Monty Pythony, Bottom nebo třeba Little Britain. Vše kontroverzní, odvážné a schválené veřejnoprávní BBC. Panelové pořady jsou sice specifické, ale taky tu máme příklady dlouholetých Shooting Stars nebo Buzzcocks (opět BBC). ____ No a pak to má takovýto výsledek. ČT sice koupí práva na osvědčený pořad WILTY od BBC (nebo spíš od Endemolu). Jenže nemůže zároveň koupit oblíbené profesionály Brydona, Mitchella a Macka, že? A tady se ukazuje ten amatérismus a nepochopení. V britské verzi se vám totiž v každém díle sejdou minimálně 4 profesionální komici. V české verzi nenajdete žádného v roli moderátora, mezi kapitány a v prvních 2 dílech ani mezi hosty. Vzniká tak klasický český paskvil, který místy až připomíná Celebrity Juice. A to je vážně škoda. ____ Pokud jsem ovšem dal české Partičce - která britské WLIIA nesahá ani po kotníky - 2 hvězdy, tak tady to bude podobné. Ze soucitu za 2. ____ Asi něco obecnějšího o prolínání českého a britského humoru napíšu do deníku, protože tohle mě docela nadzvedlo.(18.1.2013)