Pomocí převratné technologie vytvoří biotechnologická firma v Los Angeles dva dinosaury. Když však uniknou z expozice a začnou působit škody, musí bývalý požárník zachránit z nastalého chaosu svou dceru. V hlavních rolích tohoto akčního snímku uvidíte Kennetha Adamse a Joshuu Michaela Allena. (Universal Channel)

Jossie

Triky byly strašlivé, ale můžu říct, že od chvíle, co se objevili dinosauři, jsem se smála prakticky v jednom kuse. ()

Ampi

Typický výtvor Asylum, tak trochu kříženec Jurského parku a Smrtonosné pasti s kapkou bez Dcerky neodejdu. Celkově hrozné, ale na Asylum dobré a trochu pobaví. ()

misterz

Dinosaury ma vždy lákali a filmy ako Jurský park som si vyslovene užil. Ale toto je aj na mňa moc. Tak strašná blbinka sa vidí iba málokedy. Nefungovalo to tak ako by malo, aj keď sa autori pokúšali vykradnúť už zmienený Jurský park ako sa len dá. Pobavila ma scéna, keď sa dievča ukrýva v kuchyni dole za pultom. Presne ako tam. A hlavne, videl som už aj lepšie urobených dinosaurov, herci tiež nestáli za nič a celé to bolo akési "inscenačné" a mdlé. No nič, našťastie tento film patrí k snímkom, ktoré po skončení majú tendenciu do 5 minút vyfučať z hlavy. 20/100 ()

topr harley

Na Asylum celkem nadprůměr. Nějakou technickou úroveň nebo triky snad ani nebudu zmiňovat. Je to prostě Asylum. Takže hovadina od začátku, až do konce. Ale kdo se rád podívá na nenáročné scifi béčko s dinosaury, tak bude spokojený. ()

Campbell

Neznám nic lepšího než po náročném dni si sednou a pustit nějakou naprosto debilní kravinu. A stačí šáhnout po něčem od Asylumu a tak přišla řada na tohle. První co mě celkem zaujalo je to že se film dal poměrně rychle do akce. žádné zbytečnosti, žádné kecy o ničem. Další věc která potěšila jsou efekty. Dobře efekty když dinosaur někoho odnáší nejsou zrovna dobrá a vypadají úsměvně, ale na Asylum je to hodně dobrá práce. Co mě naopak vyloženě nasralo byly sem tam vykradené scény Jurského parku, byly blbé a moc nedávaly smysl. Další věc byla ta herečka co hrála tu dceru, podle jejího hraní bych tipoval pornoherečka. Williams hraje standart, a zbytek herců nemají co hrát. Já se bavil výborně ale i tak se nejedná o nic extra. Za Asylum lepší 3*. ()

SeBig odpad!

Když už je ten den trávy, tak jsem si chtěl pustit nákej přepal a ze svého zklámání jsem nebyl zklamaný. Naprostej shit s ulízlým Travoltou nebo jak se jmenuje ten šedec. ()

Terva

CITÁT - Oni svoje dinosaury dostanou........... Asylum si natočilo svůj "Jurský park" a protože je triková stránka horší než od Amblinu, proč jich jsem nezakomponovat více. Několik desítek dinosaurů ničí Los Angeles. CITÁT - Všichni mluví nesmyslně! Prý utekl nějaký dinosaurus!........No jo, já vím, taky jsem se válel smíchy, ale bavil jsem se. Některé scény mě hodně rozbrečely a to možná bylo to pravé. Také jsem čekal, co předvede Treat Williams, jenže co mohl asi tak dělat. Zlatá éra Chobotnice už je dávno pryč. Nejlepší a nejhezčí tak byla jeho filmová dcera Jade (Jillian Rose Red) a zvukový doprovod dinosaurů. Tak že tak 40%. CITÁT - Probereme to až kolem nás přestanou kroužit dinosauři........ Víte, kdy jsem se nejvíce smál? V té části, jak Treat Williams nemůže zastřelit brokovnicí jednoho otravného dinosaura a tak ho raději umlátí dřevěnou fošnou:-) A to jsem chtěl původně dát za tři hvězdy - tah scéna mi změnila názor. CITÁT - ....a jeho poslední slova zněla: ROCK"N"ROLL!!!!!!........ Scéna s nápisem Hollywood okolo 80 minuty, to byl vrchol drzosti a ironie od Asylum. ()

corpsy

A je to tu! Th Asylum chce tvoriť kvalitne, síce nie originálne ale zato hutne. Chyba! Asylumácky majstri sa opäť raz zotli a dodali produkt, ktorý sa zo začiatku snaží naplniť svoje predsavzatia, ale len do tej chvíle, kým si tvorcovia pri ( určite ) nejednom ich tvorivom mítingu uvedomili, načo vlastne majú. ()

Astaroth12

Tak príbeh ako inak neriešim, a triky boli také, ako som pri tejto kategórii filmov zvyknutý a to obstojné, ale mohli byť aj lepšie. Tak nikto nemôže čakať, že tento film bude konkurovať napríklad takému  Jursky parku. Jedine čo majú spoločné je téma dinosaurov, ale inak idu celkom od seba. V tomto filme to mohol zachrániť iba vtip, ale keďže sa film bral príliš vážne, tak stratil na zaujímavosti. Lebo takéto filmy s minimálnym príbehom a ešte s minimálnejším finančným ohodnotením nemohol skončiť tak, ako jeho slávnejší kolegovia, to naozaj nejde. Nebudem riešiť hlúposti vo filme, lebo viem čo som išiel pozerať a to čo som čakal som aj dostal. Slabé 2*. ()

Numinek

První Asylum co jsem viděla - takže asi proto mi to přišlo neuvěřitelně vtipný. (p.s. Nevěřím, že J.R.Reed nedělá porno) ()

Gothar

Na pomery Asylum skôr slabý priemer, Sharknado zatiaľ ostáva neprekonané. No ale k dinosaurom - zaujímavá blbinka s rýchlym spádom, kde sa nikto netrápi s nejakým vysvetľovaním a skoro hned od začiatku dinosaury útočia na všetko čo sa pohne a dávajú si záležať na tom, aby cez pol mesta prenasledovali hlavných hrdinov. Nájde sa pár nelogickostí, ale posledná naháňačka bola epická. No a rýchly záver je tiež cool, niečo na štýl X-Files. Bye, bye, birdie! 20% ()

LadyPupu odpad!

Vynikající film ! Dinosaury tady pěstujou v kontejnerech, o který se stará jedna hnusná a jedna blbá holka. Další holka má akčního fotra a sama je taky akční, navíc chytrá, protože si na boj s dinosaury vezme plastovou hokejku. Grandiózní finále posouvá film do ještě vyšších sfér žumpózních výplodů. Opravdu výborný snímek, který můžu vřele doporučit, obzvlášť divákům po částečné či úplné lobotomii. ()

Ryuuhei odpad!

Pro Asylum mám určitou slabost, ale tohle byl bohužel úkrok i od té tvořivosti, co jinak toto studio dokáže předvést. Dinosauři nechutně digitální, děj totálně hloupý, nudný, nelogický a bez špetky zábavnosti. Ne, až takhle špatný výsledek jsem od těchto filmových recesistů neočekával. ()

Lachtaan

Zápletka: Mírně jsem ze začátku doufal, že se z toho vyklube uspokojující vyvražďovačka... Monstra: O větší death count není nouze, jen to zase kazí ta mizerná grafika jako z Malování. Herci: Treat Williams by měl natočit něco se Stephenem Baldwinem, bylo by to pro fanoušky nízkorozpočtových blbin stejně hřejivé, jako spolupráce Stalloneho a Schwarzeneggera. ()

Mrs.Blue

Jít dělat něco produktivního nebo si v televizi zapnout tenhle kvalitní, znamenitý trhák, po kterém jsem opět o pár mozkových buněk chudší? Volba byla ve vteřině jasná. ()

Rathalos

Sice je to typicky Asylum,hrozne efekty,triky,herci a samozrejme sialene sceny,ale nemozem si pomoct,tento sci-fi film ma chytil za srdce a velmi sa mi pacil,akcia od zaciatku az do konca,aj som sa zasmial,bola to sranda,no jednoducho to bola cool zabava a preto za*ebem styri hviezdy...:-) ()

Kissak

Nevím co je Asylum za společnost, točí samé šílené filmy s hroznými efekty. Tenhle byl jeden z nejlepších. Takže tři hvězdy jsou za snahu a mírné zlepšení. ()

gazogazo

Za poslední dva roky se z asylum stává to čím mělo být vždy - Hard core sračkovačkou . P.s. kde vzali na tolik dino hovadin? Jo a taky maňásek je stejně mnohokrát lepší než jurrasic tycoon ()