Pomocí převratné technologie vytvoří biotechnologická firma v Los Angeles dva dinosaury. Když však uniknou z expozice a začnou působit škody, musí bývalý požárník zachránit z nastalého chaosu svou dceru. V hlavních rolích tohoto akčního snímku uvidíte Kennetha Adamse a Joshuu Michaela Allena. (Universal Channel)

Matrix44 odpad!

Myslel som si ze sa aspon trochu pobavim ale tento film musel natocit uplny vypatlanec! Okrem strasneho spracovania, hroznych dialogov a uplne tupeho scenara stoji za vsetko spomenut scenu ked sa sef zasahu vzhladom na zlu situaciu informuje u podriadeneho policajta kedy dorazi na miesto jednotka SWAT (hned mi tuklo ze som videl uz na zaciatku prichadzat cierne auticko s velkym napisom SWAT), pricom podriadeny policajt podava informaciu ze jednotka SWAT tu bude za 10 minut. A kamera pomaly prechadza ponad plece policajta kde krasne vidiet uz zaparkovane vozidlo SWAT na ktore budu cakat 10 minut :) Bud boli na drogach ked to tocili, alebo to musel naozaj tocit nejaky simpanz :) A este stoji spomenut neskutocne sympaticku hlavnu hrdinku ktora tak smrdi, ze aj cerstvo rozmrazene dinosaury sa mozu umlatit aby ju zozrali. Okrem velkeho smradu sa vyznacuje aj nadludskou silou a dinosaura ktore nedokaze zranit palba z automatickych samopalov umlati na smrt hokejkou. Ach, jaj :) ()

Pythonator

Jistěže je to odpad, ale jsou tam dinosauři a to je prostě boží:-) Další sračka od Asylumu se opět trefila do černého. Na tyto filmy se dá dívat jen z jednoho důvodu. Prostě se chcete zasmát tomu jak je to blbé. Věk dinosaurů mě bavil a při kopírování scén z Jurského parku jsem zamáčknul nostalgickou slzu. Větší dinosauří poctu už tvůrci pro Spielberga vymyslet nemohli. Jednu hvězdu dávám navíc za scénu, v níž Treat Williams (mimochodem dobrý úpadek hvězdy) dřevěným prknem umlátí dva raptory. To byla fakt síla. Rovnou si na ně mohl vzít třeba lžíci. Triky tradičně strašné, děj ubohý, počínání postav nelogické a dialogy jak se patří pitomé. Prostě klasika. Ale jsou tam ti dinosauři. ()

misterz

Dinosaury ma vždy lákali a filmy ako Jurský park som si vyslovene užil. Ale toto je aj na mňa moc. Tak strašná blbinka sa vidí iba málokedy. Nefungovalo to tak ako by malo, aj keď sa autori pokúšali vykradnúť už zmienený Jurský park ako sa len dá. Pobavila ma scéna, keď sa dievča ukrýva v kuchyni dole za pultom. Presne ako tam. A hlavne, videl som už aj lepšie urobených dinosaurov, herci tiež nestáli za nič a celé to bolo akési "inscenačné" a mdlé. No nič, našťastie tento film patrí k snímkom, ktoré po skončení majú tendenciu do 5 minút vyfučať z hlavy. 20/100 ()

arowhill odpad!

Tedy neočekával jsem žádný zázrak...jenže ten finální výtvor nemá absolutně nic co by stálo za zhlédnutí.Po celou dobu jsem jaksi nechápal co tímhle výtvorem mělo být divákovi zděleno.Tohle je opravdu kandidát na titul nejhorší snímek roku.Možná kdyby to režiser pojal jako dokument o dinosaurech vyznělo by to mnohem lépe. ()

Gothar

Na pomery Asylum skôr slabý priemer, Sharknado zatiaľ ostáva neprekonané. No ale k dinosaurom - zaujímavá blbinka s rýchlym spádom, kde sa nikto netrápi s nejakým vysvetľovaním a skoro hned od začiatku dinosaury útočia na všetko čo sa pohne a dávajú si záležať na tom, aby cez pol mesta prenasledovali hlavných hrdinov. Nájde sa pár nelogickostí, ale posledná naháňačka bola epická. No a rýchly záver je tiež cool, niečo na štýl X-Files. Bye, bye, birdie! 20% ()

• Když vrtulník vysadí generálního ředitele Justina Juarisca (Ronny Cox) na střeše, je vidět, jak vrtulník odlétá, a o dva střihy později stojí na místě, protože pilot dává Justinovi palec nahoru, aby tam na něj počkal. (Johnny.ARN)
  • Na stole v laboratoři je vidět nádoba s genetickým materiálem s nápisem: „Dodgson D N CE3K 06/09/93.“ Dodgson byla zlá postava ve filmu Stevena Spielberga Jurský park (1993), která získala původní dinosauří embrya. Zápis CE3K může být interním vtipem odkazujícím na film Blízká setkání třetího druhu (1977), další Spielbergovu produkci. (Johnny.ARN)
  • Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. Mnoho scén se natáčelo v blízkosti budovy American Apparel. (Terva)