Život je krásný, RARÍÍÍJÁÁÁ (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2012, 52 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Chce se mi zvolat totéž, poněvadž z vyprávění zlaté generace je mi dobře na duši. Klaním se, děkuji a zároveň doufám, že jednou budu mít také co povídat.(5.1.2013)

Zajímavé vzpomínky herců na JAMU a na vznik Husy na provázku narušují zvuky Mistra šeplotu a patlotu Polívky.(1.1.2013)

Život je krásný, nebo alespoň ve vzpomínkách některých herců a bývalých studentů JAMU byl. Většina z nich byla při zrodu amaterského divadla Husy na provázku, ale při normalizaci se museli přejmenovat na Divadlo na provázku. Většina občanů tehdejšího Československa psala Rus na provázku a vtipně dokreslovali šibenici s oběšencem, což se samozřejmě nelíbilo některým soudruhům na vyšších místech. 60%(1.1.2013)

Aby si člověk vychutnal tenhle dokument dokonale, tak by asi musel chodit na JAMU spolu s protagonisty. Znáte to..vyprávění o školních zážitcích vás baví pouze tehdy, když jste se jich sami zúčastnili a máte na co vzpomínat.(30.4.2013)