Film 2013 (TV pořad)

Česko, 2013, 26 min

Účinkují:

Jolka Krásná
  • kiros179

Pokud hledáte něco jiného než českou "produkci" od Franty Vomáčky nebo novinky z Uzbekistánské popř. Srbské kinematografie, je tento pořad naprostá ztráta času. Nudné rozhovory, jasné protlačování filmů z (ko)produkce ČT jako bonus. Je smutné jak česká televize totálně rezignovala na toto téma, o nějaké snaze o zajímavý filmový pořad nemůže být ani řeč. 10%(23.9.2013)

• Attta

Náhodou takový přelet nad českými ale i zahraničními filmy se občas jako inspirace hodí.(15.4.2013)

• Tom_Lachtan

Jako zdroj informací převážně o českých filmech (tedy hlavně těch, kde je ČT jako koproducent). Na můj vkus moc podbízivé k hostům (co kdyby příště nepřišly?). Chtělo by to více kritických otázek a poohlédnout se, jak jinak a lépe to dělají jinde, častokrát poloamatérsky, jako MZ live, nebo Odvážné palce, nebo i ty čelisti ČRo. I přes některé kvalitní rozhovory hodně slabé a (zas a znovu) nekritické. Slovy Roberta Sedláčka " Vy se furt jenom těšíte, to je hezký ."(4.2.2013)

Poměrně ucelený přehled novinek týkajících se filmů uváděných v České republice. Občas až moc pseudointelektuální rozhovory. Tento pořad u mě funguje jako jeden ze zdrojů informací ze světa filmu.(6.5.2013)

Pořad se od loňska prakticky nezměnil, což oceňuji, protože posunout se výše nemá příliš kam, za to může spadnout dolů a to pořádně.(14.10.2013)