NESHOW (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 20 min

Docela mě mrzí, že zůstalo jen u jednoho dílu. Alespoň jsem další neobjevil. Herci jsou skvělí a hl. představitelé jsou mistři svého oboru. Konkrétně u nich jsem se víc, ale nasmál v pořadu -Na stojáka. Nicméně si myslím, že v dalších dílech by se objevilo spoustu skečů, které by si získalo své publikum. Vždyť ani Česká soda neměla úplně všechny scény vtipný. To prostě nejde, aby se člověk hurónsky smál u všeho. Vždycky se objeví hluchá místa. Když, ale koukáte na pořad z několika díly, vrejou se vám do hlavy jenom ty dobré scénky a nad zbývajícími jen mávnete rukou... Věřím, že v dalších dílech by se ukázalo, že pořad stojí za zachování, leč bohužel. Zde pilotní a asi i poslední díl - NESHOW(15.6.2014)

• lubospoti

Hodnotím zatím pouze na základě prvního dílu. A první díl je vždy značně dvousečný. Člověk by si řekl, že do něj autoři napěchují to nejlepší ze své tvorby. Pokud však měli v šuplíku pouze těchto pár průměrných vtípků, tak se trochu obávám pokračování. I když zase na druhou stranu je možné, že se trochu vyprofilují a odváží a vtipnost tohoto pořadu půjde nahoru.(5.1.2014)

• DaViD´82

Česká Soda wannabe. Potenciál to má... Zatím skrytý. Na druhou stranu i ta Soda začínala spíše bez bublinek a vykrystalizovala až časem.(5.1.2013)

Tady mi nezbývá nic jiného než tvůrcům zatleskat a říci bravo, protože takhle hodně a takhle hlasitě mě už žádný český pořad dlouho nerozesmál. Ať to byla reklama na hypotéku od Konvenčky, parodie na pořad Den D, reklama na supermarkety nebo upoutávka na film "Líbáš jako Poledňáková", pokaždé jsem se bavil a smál hodně hlasitě. Konečně se na českých obrazovkách objevil nový zábavný pořad, který mě ani vteřinu nenudil, který mě dokázal zaujmout a pobavit a u něhož mám pocit, že si nemůžu žádný další díl nechat ujít, pokud tedy nějaký další díl vůbec bude. Pokud tohle byla jen jednorázová záležitost (žádné další díly zatím v programu ČT avizovány nejsou), tak to budu vnímat jako hodně promarněnou příležitost ze strany ČT. Já jsem zkrátka nadšený a budu doufat, že pořad bude mít pokračování, za první díl ale nemohu jinak než udělit pět hvězd.(6.1.2013)

Sympatický pokus partičky kolem pořadu Na stojáka o novodobou Českou sodu, který ale zůstal stát tak někde na půl cesty... Chybí jednak Čtvrtníčkův šmrnc a hlavně adekvátní kvalita formy zpracování, v režii Karla Janáka bohužel studiová Neshow vypadá jak poloamatérské první díly legendární ,,sody" z počátku 90. let. V roce 2012 bych si třeba parodii reklamy představoval natočenou přeci jen trochu víc sofistikovaněji...(5.1.2013)

• - Úvodní znělka je celá udělaná pouze „na hubu“, tedy pouze za použití úst, ačkoli zní mnoha melodiemi, nástroji a bicími. Její autor En.dru je vicemistrem světa v loopingu. (..Lucas..)