Návraty dokumentaristů (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2012, 23x26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Pozeram cast o romskej spevacke Viere Bilej. Neuveritelne. Ukazka romskej parazitnej logiky ako vysita. "Ja jsem tedy zadnou chybu neudelala." Nechutny zjav, kolko ma kil? 200?(27.1.2013)

Viden 14. dil.(10.4.2013)

Poltikovič:4,Sledovat příběh Markéty Škopkové chce velkou odvahu..-Karel Žalud zajímavé-asi se dalo vytěžit více-škoda--- Vzpomínka na podobu Malé Strany, která kdysi byla režisérovým domovem 4*---Olmer 4*, Císařovský 4*,(16.1.2013)

Hodně kolísavá úroveň jednotlivých dílů. Ale celý cyklus je rozhodně zajímavým nápadem.(19.5.2013)

"Příběh talentované sochařky" (2002 - 2012) *****(6.1.2013)

Dnes jsem zhlédl díl 4. série Návraty dokumentaristů: Režisér David Vondráček se ve svém Návratu zhostil nelehkého úkolu: po devíti letech se s kamerou znovu vypravil za zpěvačkou Věrou Bílou. V životě a kariéře Věry Bílé totiž došlo k obratu. No, neuvěřitelně zajímavá sonda do hlubin duše Věry Bílé. Cikánská mentalita jak na dlani. Nezodpvědnost, hloupost, krátkozrakost, závislost na hraní na automatech (prohrála cca 3 melouny), vyhazov z bytu pro neplacení nájemného. Prý nikdy neudělala nic špatného. Zadek si chtěla vozit jen v meďáku, sliby nedodržela včetně koncertů.(27.1.2013)