Farmář nalezne Normana v zuboženém stavu a mladík se dostane na psychiatrickou kliniku. Dylan tráví většinu času v portlandské nemocnici, kde se Emma zotavuje z transplantace plic. Přijede ji navštívit matka Audrey, ale Emmin otec ji k dceři nepustí. Norma ví, že se Norman potřebuje léčit, ale nemá vlastní pojištění. Rozhodne se požádat o pomoc šerifa Romera. (Česká televize)

Trevor

Šerif Romero potopí Parisovu loď aj s jeho telom. Norma s Dylanom hľadajú Normana a všade lepia plagáty s tým, že ho hľadajú. Nakoniec ho objaví farmár a kedže sa Norman rozpráva sám so sebou a muža napadne, skončí na psychiatrii. Dylan po tom, ako sa s mamou dozvie, že Normana našli odchádza do Portlandu, kde operujú Emmu a Norma odchádza za Normanom, ktorého však v nemocnici budú držať 48 hodín. Dylan v nemocnici spozná Emminu matku, tú však jej bývalý manžel pošle preč. Norma zúfalo potrebuje zdravotnú poistku a preto ponúkne Romerovi aby sa formálne vzali, on to však odmietne. Emmina matka sa ubytuje v moteli a snaží sa nadviazať kontakt s dcérou prostredníctvom Normy. Kedže sa jej to nepodarí, pokúsi sa prehovoriť Normana, čo sa ukáže ako nie práve najlepší nápad. Úvodná časť štvrtej série prekvapila a jej záver je priam dych berúci. Opäť plný počet hviezdičiek. ()

warrenur

Tak som sa po niekolkorocnej pauze vratil k Bates-ovym, len aby som bol opat konfrontovany z neznesitelnou serialovou povahou mojej oblubenkyne, Very. :) Ta ponuka tomu fizlovy dokonale vystihla jej nastavenie. Byt doslova "prenasledovany" niekym, tak vysinutym, tak asi poziadam o "restraining order" a chodim s taserom vo vacku. :) Neviem, ci to budem davat, ale ak sa budu konat take vybuchy a twisty ake Norman predviedol v zavere, snad to dam. 70% ()