Zimní světla (S04E04) (epizoda)

Lights of Winter

Drama / Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 2016, 43 min

Naprosto jsem si tímto neopakovatelným filmovým dílkem zamilovala Veru Farmigu. Je báječná a navíc je stejně stará jako já. Je to nejlepší seriál dnešní doby.(8.7.2018)

"Chceš si vyzkoušet, dámské šaty, Normane ??"(9.3.2017)

Romero sa po sobáši s Normou k nej aj nasťahuje a zdá sa, že ich manželstvo nebude iba formálne kvôli Normanovi a zdravotnom poistení na jeho liečbu. Emma sa chce odsťahovať z mesta a odísť študovať do Portlandu, kam s ňou plánuje odísť aj Dylan. Norma spozná bývalú manželku šerifa Romera. Norman sa na klinike necíti dobre, neužíva lieky a tak spolu s kamarátom Julianom utečú a skončia v striptízovom bare. Ich výlet skončí bitkou s ochrankou a Norman má zase okno. Keď sa ho doktor Edwards hystá odvisť, Norman sa zosype a prosí doktora o pomoc, pretože už nezvláda žiť s tým, že nedokáže rozlišovať realitu. V poradí 2200 hodnotenie som pôvodne plánoval osláviť výnimočným filmom. Ale nakoľko je seriál Batesúv motel ozaj výborný tak na nebol dôvod hľadať niečo iné.(20.6.2018)