Romero ukáže Normě, že mají dostatek peněz na renovaci domu i hotelu. Jejich manželské soužití je téměř idylické, ale jen do doby, než se Norman náhodou dozví o jejich svatbě. Vynalézavý mladík začne uskutečňovat svůj plán na odchod z Pineview. Dylan mezitím pátrá po osudu Audrey, jejíž záznam našel v motelovém počítači, ale Emma ho uklidňuje, že na jejím zmizení zase není nic tak neobvyklého. (Česká televize)

Trevor

Norma sa zverí Romerovi s tým, že od dokončenia obchvatu má finančné ťažkosti. Ten je dá peniaze, ktoré mal Paris odložené a povie jej, že ich spoločne využijú na renováciu domu a hotela, pretože jej chce vynahradiť to, ako sa jej po príchode do White Pine Bay pokazil život. Norman sa pri spoločnej terapii, pri ktorej pacienti kliniky modelujú z ústrižkov novín dozvie, že si Norma vzala Romera. Preto zavolá domov. Zdvihne mu to šerif, čo Normana ešte viac nhnevá a preto mame oznámi že sa vráti domov. Kedže vie, že je dobrovoľným pacientom kliniky, začne zisťovať informácie, ako sa z nej dostať. Dylan aj Romero Normu od jeho návratu odhovárajú. Norman však vie, ako ľuďom zahrať na city a tak presvedčí nielen Normu, ale aj doktora Edwardsa že kombinácia pobytu doma a navštevovania doktora Edwardsa na kliniky by mu pomohli ešte viac ako doterajšia liečba. A tak sa Norman Bates vracia domov. My sa môžme tešiť, že po troch priemernejších epizódach sa vďaka jeho návratu dočkáme aspoň takého napätia, aké séria ponúkla vo svojom úvode. ()