Všude dobře, doma nejlíp (S04E07) (epizoda)

There's No Place Like Home

Drama / Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 2016, 43 min

Norma sa zverí Romerovi s tým, že od dokončenia obchvatu má finančné ťažkosti. Ten je dá peniaze, ktoré mal Paris odložené a povie jej, že ich spoločne využijú na renováciu domu a hotela, pretože jej chce vynahradiť to, ako sa jej po príchode do White Pine Bay pokazil život. Norman sa pri spoločnej terapii, pri ktorej pacienti kliniky modelujú z ústrižkov novín dozvie, že si Norma vzala Romera. Preto zavolá domov. Zdvihne mu to šerif, čo Normana ešte viac nhnevá a preto mame oznámi že sa vráti domov. Kedže vie, že je dobrovoľným pacientom kliniky, začne zisťovať informácie, ako sa z nej dostať. Dylan aj Romero Normu od jeho návratu odhovárajú. Norman však vie, ako ľuďom zahrať na city a tak presvedčí nielen Normu, ale aj doktora Edwardsa že kombinácia pobytu doma a navštevovania doktora Edwardsa na kliniky by mu pomohli ešte viac ako doterajšia liečba. A tak sa Norman Bates vracia domov. My sa môžme tešiť, že po troch priemernejších epizódach sa vďaka jeho návratu dočkáme aspoň takého napätia, aké séria ponúkla vo svojom úvode.(22.6.2018)

Naprosto jsem si tímto neopakovatelným filmovým dílkem zamilovala Veru Farmigu. Je báječná a navíc je stejně stará jako já. Je to nejlepší seriál dnešní doby.(8.7.2018)