V skrytu (S05E04) (epizoda)

Hidden

Drama / Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 2017, 47 min

Max Thieriot

Torrey Speer

Chris Bacon

Cecily Rhett

Norman čoraz častejšie zo všetkého obviňuje svoju "matku". Rozhodne zbaviť sa niekoľkých starých vecí, ale matkine šaty nie je schopný vyhodiť a tak ich daruje Madelaine Loomisovej. Chick potom, ako sa postará o Calebove telo sa chce nasťahovať k Batesovcom, Norman mu to však nedovolí. Nová šerifka White Pine Bay pátra po zmiznutom Blackwellovi, čo Normana vystraší a spolu so svojou "matkou" chce odstrániť auto, ktoré schovali v lese a patrilo mŕtvemu Blackwellovi. Preto vyhľadá Chicka a pýta sa ho, či by mu vedel s autom pomôcť. Ten chce vedieť, čo spravil, Norman mu však vysvetlí, že na vine je jeho "matka". Šerifka si prezrie knihu hostí v Batesovom moteli a Norman sa od nej dozvie, že Romero z väzenia ušiel. Madeline Loomisová pozve Normana na večeru. Našťastie Norman sa ubráni oknu, avšak iba do chvíle, keď príde domov a svoju "matku" doma nenájde. Romero sa schová u svojej kamarátky.(25.6.2018)

Madeleine Loomis pozve Normana na večeři. Tam je v nejlepším překvapí matka. Norman jde za Chickem do přívěsu a řekne mu, že matka se začíná vymykat kontrole. Norman doma hledá matku, ta je k nenalezení.(2.4.2018)

Postava Madeleine sa skvele hodí do seriálu a celkom som si ju obľúbil. Pevne verím, že neskončí tak, ako predpokladám. Táto časť je špeciálna najmä v tom, že Norman v nej niekoľkokrát naznačuje, že niečo s jeho matkou nie je v poriadku. Načo mala vplyv aj postava nového šerifa v meste, ktorá na Normana celkom tlačí. Som zvedavý na pokračovanie, je to čoraz zaujímavejšie.(16.3.2017)