Do White Pine Bay přijíždějí čerstvě ovdovělá Norma Batesová s šestnáctiletým synem Normanem a zabydlují se v motelu, který Norma koupila z manželovy pojistky a kde chtějí oba začít nový život. Poklidné městečko, kde se zdánlivě nic neděje, ale skrývá některá nepěkná tajemství... (Česká televize)

stitch7

Napětí se fakt nebuduje tak, že ve dvě ráno se zastaví náhodní policajti a bez jakéhokoliv důvodu začnou slídit. "Mohu použít záchod?" byl fakt vrchol. Norman moc hrát neumí. Ale bavil jsem se. ()

Trevor

Teenager Norman Bates objaví v suteréne domu mŕtveho otca, na ktorého padla polica a tak uteká vyhľadať svoju mamu, ktorá však po objavení manželovho tela nie je príliš prekvapená. O 6 mesiacov neskôr sa rodina Batesových sťahuje do nového mesta, v ktorom pani Norma kúpila dom spolu so zanedbaným motelom. Zatiaľčo Norman spoznáva nových spolužiakov a mama sa dostane do konfliktu s predchádzajúcim vlastníkom domu a motela, ktorému dom zabavila banka kvôli hypotéke a vytýka jej, že pozemok patrí jeho rodine. Čoby nadšený fanúšik Psycha som sa s miernou skepsou rozhodol pozrieť seriál na motívy tejto knihy a filmov, nakoľko dej odohrávajúci sa v súčastnosti mi trochu nesedel.Avšak prvá časť ma presvedčila o tom, že obavy boli zbytočné a seriál má pilotnú časť spracovanú vo výbornom tempe a výborne sa dopĺňajú aj hlavný predstavitelia seriálu. Úvod za 90%. ()

Hunt

Jsem fanoušek mistra Hitchcocka a jeho Psycho (1960). Po prvním díle jsem velmi spokojeny, nápad a synopse seriálu se mi zamlouvá, zpracování taky fajn,tak se těším na další díly ()

LachtanShows

Psycho jsem neviděl, ale určitě snad brzo doplním, nicméně Bates Motel se sice rozbíhá klasicky pomaloučku, aby lákal minimálně na hvězdné obsazení, co už zpočátku zaručuje známku kvality. ()