Batesův motel - Série 2 (série)

Drama / Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 2014, 7 h 7 min (Minutáž: 42–43 min)

Druhá séria je o niečo slabšia ako prvá hlavne z dôvodu troch častí uprostred, ktoré pripomínajú skôr rodinnú drámu ako skvelú prvú časť tohto seriálu. Záver je však spracovaný veľmi dobre a diváka navnadí na ďalšiu sériu. Dokonca aj časť príbehu s vojnou drogových gangov, ktorá mi v seriáli spočiatku trochu vadila mi už pripadá ako neodmysliteľná časť motela Batesových a zapracovanie seriálu do súčasnosti je prevedené naozaj vynikajúco.(16.6.2018)

Druhá série udržuje standarty té první. Akorát je to tak nějak furt to samé dokola. Ne zrovna v tom monotónním slova smyslu, ale spíš v takovým, který se dá, ale nevyžíváte se v každém díle. Jde jen o to, že Norman si vždycky najde nějaký nový fellas, který ho buď opustí nebo tak a ony s ním dělají nějaký shitty a skončí to tak, že to je jen nějaká záplata ve scénáři. A Norman si najde nějakou osobu, kterou prostě v tom svým výpadku zabije, takže je to furt to samý dokola. Je Norma stále řeší ty samý problémy a chce, aby měla Normana furt za prdelí a on ji lízal řiť, ale nevychází ji to, takže jemu bouchnou saze a pak se ji zase omlouvá... no prostě se skoro epizodu, co epizodu a sérii, co sérii děje furt jedno a to samý. Uvidíme jestli půlka seriálu celého přinese něco originálního. Ale obávám se omývání těch samých problémů dokola jako do teď.(8.8.2016)

Konečně další série. Už jsem se těšila. Nejlepší seriál dnešní doby.(12.5.2018)

Co se týče zápletky, tak je druhá série poněkud slabší, je tam už až příliš postav, začíná to být lehce zamotané a celkově je to o něco méně strhující. Nicméně je to stále tak dobře natočené a herci jsou ještě lepší a atmosféra je pořád skvělá, takže mě i druhá řada strašně bavila (i proto, že jsem byl spokojen s vývojem postav) a pořád je to neskutečná nadprůměrná pecka, na kterou mě bavilo se dívat. 85%.(26.12.2015)

• - Ve druhé sérii sedí Norman (Freddie Highmore) v kavárně „Blenz coffee“. Tento řetězec kaváren se ovšem nachází jen v okolí kanadského Vancouveru, kde se seriál natáčel. Děj seriálu se ovšem odehrává v americkém Oregonu. (Mandy412)