poster

Batesův motel - Série 2 (série)

Drama / Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 2014, 7 h 7 min (Minutáž: 42–43 min)

 • Trevor
  *****

  Druhá séria je o niečo slabšia ako prvá hlavne z dôvodu troch častí uprostred, ktoré pripomínajú skôr rodinnú drámu ako skvelú prvú časť tohto seriálu. Záver je však spracovaný veľmi dobre a diváka navnadí na ďalšiu sériu. Dokonca aj časť príbehu s vojnou drogových gangov, ktorá mi v seriáli spočiatku trochu vadila mi už pripadá ako neodmysliteľná časť motela Batesových a zapracovanie seriálu do súčasnosti je prevedené naozaj vynikajúco.(16.6.2018)

 • vyfuk
  ****

  Druhá série udržuje standarty té první. Akorát je to tak nějak furt to samé dokola. Ne zrovna v tom monotónním slova smyslu, ale spíš v takovým, který se dá, ale nevyžíváte se v každém díle. Jde jen o to, že Norman si vždycky najde nějaký nový fellas, který ho buď opustí nebo tak a ony s ním dělají nějaký shitty a skončí to tak, že to je jen nějaká záplata ve scénáři. A Norman si najde nějakou osobu, kterou prostě v tom svým výpadku zabije, takže je to furt to samý dokola. Je Norma stále řeší ty samý problémy a chce, aby měla Normana furt za prdelí a on ji lízal řiť, ale nevychází ji to, takže jemu bouchnou saze a pak se ji zase omlouvá... no prostě se skoro epizodu, co epizodu a sérii, co sérii děje furt jedno a to samý. Uvidíme jestli půlka seriálu celého přinese něco originálního. Ale obávám se omývání těch samých problémů dokola jako do teď.(8.8.2016)

 • Tryskomyš
  *****

  Konečně další série. Už jsem se těšila. Nejlepší seriál dnešní doby.(12.5.2018)

 • filmmovier
  ****

  Co se týče zápletky, tak je druhá série poněkud slabší, je tam už až příliš postav, začíná to být lehce zamotané a celkově je to o něco méně strhující. Nicméně je to stále tak dobře natočené a herci jsou ještě lepší a atmosféra je pořád skvělá, takže mě i druhá řada strašně bavila (i proto, že jsem byl spokojen s vývojem postav) a pořád je to neskutečná nadprůměrná pecka, na kterou mě bavilo se dívat. 85%.(26.12.2015)

 • - Ve druhé sérii sedí Norman (Freddie Highmore) v kavárně „Blenz coffee“. Tento řetězec kaváren se ovšem nachází jen v okolí kanadského Vancouveru, kde se seriál natáčel. Děj seriálu se ovšem odehrává v americkém Oregonu. (Mandy412)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace