Bob Paris začne plnit svou část dohody a nechá u motelu vykopat jámu na nový bazén. Jeho muži unesou Finnigana a vypáčí z něho veškeré informace o Normě. Romero ukončí své přátelství s Normou, protože má oprávněný pocit, že mu stále o některých věcech lže. Dylan s Calebem mají za tučnou odměnu odvézt pro svého souseda Chicka zásilku zbraní do Kanady. (Česká televize)

Trevor

Paris začína stavať bazén, ktorý Norme sľúbil. Jeho chlapi unesú a vypočujú Finnigana, ktorý im prezradí všetko, čo vie o Norme. Paris potom informácie, ktoré sa o smrti Normanovho otca dozvedel povie Romerovi. Ten konfrontuje Normu, tá mu však stále zvrdí že išlo o nehodu a tak zdá sa ich priateľstvo končí. Dylan s Calebom vezú zásielku zbraní pre suseda Chicka, obchod sa však skomplikuje. Norman povie o svojich sexuálnych predstavách Norme, tá ho však naďalej chráni. Opäť vydarená časť spestrená vďaka vedľajšiemu príbehu s obchodom so zbraňami. ()

LachtanShows

Ač zvraty kolem vztahu Caleba s Normou, potažmo s Dylanem přišly vhod a následovné dění mě celkem zajímalo, pokud Caleb ze seroše zmizí, chybět mi nebude. Side linky Batesovu motelu totiž vůbec nesvědčí. ()