poster

A Night in Old Mexico

Drama

USA, 2013, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ***

  Tohle jsou filmové akorátky, které vám pomohou nabrat sil a přihodí dobrou náladu i když se nejedná o nějakou oskarovku. Trojka jak vyšitá se rozhodne jet do Mexika. Klobouk dolů před Jeremym, kterému je přes osmdesát, ale z filmu z něj vyzařovala dvacítka, kolik měl energie. Jen když vezmu v úvahu jeho taneček s dlouhovlasou krasavicí. Tam jsem viděla, že má i ten tanec v krvi a absolutně se to nedalo srovnat s jeho neduživým vnukem, který tancoval jak prkno, ale u takových mladíků se to očekává, tak třeba to byl úmysl. Zase je nahoře napsané, že je to drama. Ne, spíš úsměvná komedie, trochu šmrncnutá dramatem. Přihodíme jednu krásnou, zralou ženu s dlouhýma, černýma vlasama, která se také hledala jako vnuk a máme tu prima odpočinkovou road movie. Myslím, že Robert si pak dal roční dovolenou jak to tam všechno rozjel. Za mě spokojenost.(21.9.2016)

 • VanTom
  ***

  Ve své krimi zápletce s nalezenými penězi a chladnokrevnými zabijáky to sice dost drhne, stejně jako ve vynucené romantické podlince (že by krásné ženy měly slabost až pro takhle přestárlé děduly?). Jinak si ale bláznivě roztočená noc nerudného texaského samorosta (vitální Robert Duvall), jeho nikdy předtím neviděného vnuka a půvabné mexické zpěvačky / striptérky své místo na slunci obhájí - jen o ní nepřemýšlet a rychle zapomenout.(12.4.2016)

 • Aljak
  ***

  Taký klasický príbeh, ktorý sa spočiatku tvári ako road drama, no potom už je to čisto len dráma o spoznávaní sa dedka s jeho novonájdeným vnukom, to všetko na podklade naháňania za peniazmi, ktoré sa vzali od "neznámeho darcu" na začiatku filmu. Odvaha im veru nechýbala. U toho starého rančera sa tomu ani nedivím, však jasne, že v živote si už toho veľa prežil a aj tak mal pocit, že nemá čo stratiť. No mladý sa až príliš snažil zapôsobiť, a vôbec mi nebol sympatický tým jeho vystupovaním - hoci v niektorých scénach mi ho bolo dosť ľúto. Inak, ako tu už bolo v komentároch spomenuté (konkrétne sochoking), tak tiež som márne čakal, kde sa fláka vlastne polícia, keď sa len tak strieľalo na ulici ako keby nič. Hm, asi boli všetci odparkovaní pred tým bordelom...(25.10.2014)

 • sochoking
  ***

  Gally (Jeremy Irvine) vypadal v tom klobúku a červenej košeli, ako člen kanadskej polície! Inak ide o oddychovku s výbornými Duvallovými hláškami, ktoré pohladia ucho a s charizmatickou sexy samičkou Angie Cepeda, ktorá pre zmenu pohladí oko. P.S.: Btw, v celom filme sa furt striela a políciu som tam videl akurát ''raz''- kontrolovať občianky... -''Look at that, no harsh feelings, ey...'' :-)(17.5.2014)

 • kaylin
  ***

  Dobře jsem se bavil, a to jak po stránce komediální, tak i po stránce akční. Není to teda žádná skvělá řežba, těch akčních momentů je tu pár, ale přesto to stačí a film je pak hodně snesitelný. Tím, kdo mu naprosto vládne, je Robert Duvall, který i po osmdesátce dokazuje, jak moc je dobrým hercem. Vlastně mu to stáří dost sluší. Skvělá postava.(11.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace