Karel a jeho Vary

Dokumentární

Československo, 1964, 46 min

• Big Bear

Svoji výpovědní hodnotu to jistě má a musel jsem uznat, že i když Horníčka moc nemusím i tady jsem se párkrát usmál. Vtipná byla například hra na klavír, kdy do klavírního koncertu kamera zabírala Horníčka přes klavír zuřivě jezdícího prsty po klávesách tam a zpět za soustředěného výrazu... Poté se kamera otočila přes Horníčkovo rameno a ukázalo se, že Horníček na zaklapnutém krytu kláves žehlí kravatu :-). Vtipné byly i rozhovory s králem Karlem (L. Lipským) . No a samozřejmě zde máme možnost vidět řadu hvězd tehdejšího filmu a filmů, jejichž názvy u řady z nich známe díky jejich legendárnosti dodnes. * *(30.6.2015)

Dobrý humor nestárne.Spousty slovního humoru, hraní si s češtinou, slavní herci kteří přijali možnost blbnout... Ja malenkij šachťor-Horníček :)(24.9.2014)

Celkom zábavné a zaujímavé spracovanie. Čas mi to rozhodne nekradlo...(24.3.2016)