The Mistle-Tones

(TV film)
  • Slovensko Zázračné imelo

Holly dokáže skvele spievať a túži sa stať členkou legendárnej vianočnej hudobnej skupiny, ktorú pred mnohými rokmi založila jej vlastná matka. Keď však po speváckom kastingu voľné miesto získa nie tá najlepšia speváčka, ale kamarátka vedúcej súboru, šokovaná a nahnevaná Holly sa rozhodne, že si založí svoju vlastnú skupinu. Pri súboji týchto dvoch hudobných súborov, ktorý sa odohrá priamo na Štedrý večer, Holly nielenže nájde svoju novú lásku, ale spolu s ďalšími priateľmi tiež pochopí, aký je skutočný význam Vianoc. (TV Wau)

Lacike

Toto sa už nedá označiť ani ako Hallmarkovská volovina pre ženy v strednom veku, ale niečo ešte horšie. Snáď len fanúšičky Vianočných kolied si tento film užijú. Príbeh je plný klišé v tom najtrápnejšom prevedení. Napriek tomu jednu hviezdičku proste dať musím, lebo nech už bude Tori Spellingová akokoľvek obludná ikona toho najprízemnejšieho bulváru, tak pre ňu budem mať navždy slabosť. A aj v polohe totálne namyslenej mrchy ma celkom bavila. ()

• Film se stal mezi mladými diváky třetím nejsledovanějším originálním filmem stanice ABC Family v jejich bloku "25 dní Vánoc". (..Lucas..)