Klub sráčů

Kevin & Perry Go Large

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Pozor! Film není vhodný pro děti a mladistvé. A také pro lidi nad 35 let! Film nás zavede do naprosto stupidní akce, které předchází jen to nejhorší. 😀 Akce střídá akci a jedna je blbější než druhá. Připravte se na úžasnou muziku, která je i dnes legendou. Follow me! Některé hlášky a scény jsou vážně super! Příklad: "Musíme vymyslet něco, čím holky fakt oslníme" A pak ta scéna. 👍😂 Nehledejte v tom nic než humor. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi. Doporučuji alespoň jednou všem ve věkové kategorii. Hvězdiček 3(25.9.2019)

Já bych šukal až bych kukal :D :D :D(22.1.2014)

Ta pátá hvězdička visí ve vzduchu, ale je to prostě tak neskutečná sračka, že nemůžu (podobně jako u New Kids Turbo - stejná demence) přitlačit. Je to ale taky neuvěřitelně vtipná věc, které se s ničím nesere a i poněkolikáté zaručeně baví. Český dabing je skvělý, to víme. Tady je geniální, protože jak Kevin tak Perry jsou tak perfektně namluvení, že je to snad lepší, než originál. Nejde mi do hlavy, co se na tom komu nelíbí. Pro mě je to dokonalá zábava. 90%(8.10.2016)

• cross

Nemám na to, tvrdit, že se mi to líbilo, ale alespoň jsem se neukousal nudou. Film a všechny kecy v něm je totálně stupidní, dívat se na něj ale dá asi proto, že je natočený videoklipově s nepřeberným množstvím skvělé taneční muziky.(17.8.2002)

• Death

Priserna zhovadilost, naprosto trapne a stupidni "forky"-ty dve hlavni postavy fakt nevim kde vyhrabali. Misty mi bylo opravdu hodne blbe(vlastne skoro porad). Fakt nechapu, proc byl tenhle paskvil natocen. Jeden duvod me napada, super hudba za kterou si jednu hvezdu film zaslouzi.(26.10.2003)

• yeniczek

Okem pubertální já, když jsme to hltali před lety je to nejmíň na 4*, po opakovaném zhlédnutí nedávno jsem se za sebe trochu styděl... Paul Bulva holt už tolik netáhne.. :)(24.8.2006)

• Krysa SPK

Nejhnusnější, nejodpornější a nejnechutnější film, jaký jsem kdy viděl. I Odpad! mi připadá jako dost vysoké hodnocení...(1.1.2007)

• smolicek04

Nemožem uveriť že som sa nechal nachytať kamarátmi keď o tomto filme básnili. Už nikdy sa na to necjcem dívať, otrasni herci blbí scénar jedine čo bolo dobré je azda ten vtip ktorí mi unikol. Zo súcitu, a aby som nevizeral ako neľútostná sviňa dám 1*.(26.1.2008)

• DellEthing

Komedie o taneční hudbě se dá natočit i jinak než jak to předvádí tenhle "film".(5.6.2008)

• BuryGol

Hodně dlouho jsem si tenhle film nechával ujít. A když jsem ho sehnal od kámoše, nic jinýho než se na něj kouknout mi nezbejvalo. A jak to probíhalo? Ve 27. minutě jsem to stopnul a šel na cigáro, kde jsem se přemlouval, abych koukal dál. Nakonec jsem to dokoukal (ten konec byl kupodivu o trochu lepší). Takže negativa:neni tam skoro žádnej humor, hlavní dvě postavy na zabití, nechutný scény a mizernej českej dabing (pokud máme údajně jeden z nejlepších dabingů na světě, tak musim důrazně protestovat!). Pozitiva:dobrá muzika, Frank Harper, Rhys Ifans a relativně hezkej konec....to bude asi všechno. 1* za ty klady, jinak tenhle film patří na smeťák!(29.12.2008)

Parádní nostalgická vzpomínka na snad 7-mou kopii vhs, kterou jsem měl doma. Povedená šílená komedie a scéna s beďary je snad už proslavenou ukázkou hnusu v komedii. Pobavilo několikrát :) PÁREK ČURÁKŮ. Jo to sme Keve. NÉ MY, RODIČE! Aha, tak soráč.(24.8.2009)

• sskrblik

Je to děs na entou! Ale aspoň něco docela legrační mi přišlo. Jinak je to o dvou loserech - vypadají opravdu velmi odpudivě a snaží se stát uznávanými DJs. No já nevím, s tímhle filmem na mě nechoďte.(21.1.2010)

Omg jsem byl fakt čuráčí hlava dřív =), tohle je parádní film, smál jsem se jak hovado. Je tam všechno: opravdový přátelství, upřímná láska, rodinný drama, odpuštění...Harry Enfield je tady prostě masakrózní a i Tlustá bába v roli Perryho je dost kvalitní. (75%)(13.3.2018)

• Kaja

Několik málo vtipných scén tomuto filmu nepomůže odrazit se od trapného a nechutného dna, který představuje celý zbývající film..(30.11.2003)

já nevím, co proti tomu včichni máte, mě se to docela líbilo :))(30.5.2004)

• phata

Hovadina nejhrubšího zrna. Highlights: nejsou!(24.7.2006)

• Jacob23

fakt nevim co si o tomhle mam myslet..ale DJ Bulva je skoro kultovni.)tak za neho * a v te zaplave zvracenych hnusaren se objevili tak 2 forky-takze dalsi *(8.8.2006)

Dva debilove, jeden mega hustej a zlej DJ Bulva a hlavne libova muzika vo ktery to koneckoncu je predevsim - tak nejak by mel vypadat napis na prebalu DVD. Samozrejme...je to nekdy velice nechutne, ale odpoustim...protentokrat!!! Bavil jsem se i po druhem i po tretim shlednuti (nezanechalo to trvale nasledky) a proste vic nez zabavu to nenabizi, takze nehledejte v tom co tam neni. Bavte se...nebo pripravte pytliky na zvraceni nez bude pozde....:)(2.10.2006)

• silent cut

PO*ERTE MI ZÁDA, VYZVRACEJTE MI DO OBLIČEJE SYREČKY, CO STE MĚLI K OBĚDU, STRČTE MI DO RICI HORKOU KULMU A PUSŤTE MI KOMPLET EVY A VAŠKA - hlavně už nikdy nechci vidět tuhle věc...(27.12.2006)

• Vercinix

Asi nejhorší snímek co jsem kdy v životě viděl! Slovy Arnolda Rimra: " I má zadnice, jež se oprudila, jelikož chudinka malinká musela sedět u tak příšerného škváru"! Myslel jsem, že Kameňák je se svou suverenitou nepřekonatelný, ale jak je vidět, tupost hranic nezná!(25.4.2009)

• ranp

Zase taková hrůza to nebyla, je to docela vtipný film, na druhou stranu Klub sráčů (podobně jako třeba film Plnou parou vzad) jsou typickým příkladem vrcholné zhovadělosti.(2.8.2009)