Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Melies

0 / 10 Áááá, moje oči, moje očííí!!! Prečo ja??? Veď som celý rok poslúchal (tie ockove cigarety sa FAKT vyfajčili sami, vážne!) a umýval som si ruky každý druhý, opakujem DRUHÝ, deň!!! A všimnite si, že som vytvoril rekord v počte interpunkčných znamienok! ZNAMIENOK!!!(24.2.2005)

• ranp

Zase taková hrůza to nebyla, je to docela vtipný film, na druhou stranu Klub sráčů (podobně jako třeba film Plnou parou vzad) jsou typickým příkladem vrcholné zhovadělosti.(2.8.2009)

Dávám 3*, a to především kvůli hudbě. Jinak celkem dobrá parodie :D(14.11.2009)

• VooDoom

Hvězdičku za ženskou, která hrála chlapa :-)(21.11.2009)

• sskrblik

Je to děs na entou! Ale aspoň něco docela legrační mi přišlo. Jinak je to o dvou loserech - vypadají opravdu velmi odpudivě a snaží se stát uznávanými DJs. No já nevím, s tímhle filmem na mě nechoďte.(21.1.2010)

V tomto filmu není techno.(17.10.2010)

Jasně, stupidní a fekální až běda, ale obávam se, že jsem právě viděl první a poslední film, ve kterym zazněly takový trancový fláky jako "Follow Me" od Lange s The Morrighan, Barberovo Adagio for Strings nebo Ayla v Taucher remixu. Tenhle hudební žánr je prostě můj, takže soundtrack a vůbec téma DJingu vyvažuje celkovej dojem z filmu na příjemnou záležitost <3(29.4.2012)

• Kosmik 1

Za Paula Bulvu jednu hvězdu (je to správný řízek :-D ) a jeho: "Kluci potřebuju, abyste mi prošťouchli hajzl, ale bacha, měl jsem dnes monstrózní sračku!". :-D A druhou za některé dobře padnuté hlášky. Pro někoho možná dost nechutný film, ale nasmát se u toho dá řádně a to ani nemusíte na ničem "fičet". 45%(27.10.2012)

Já bych šukal až bych kukal :D :D :D(22.1.2014)

"pěknej párek čuráků, co?Jo to jsme...nééé,mí rodiče přece". Je pravda,že tomuhle skvostu se dá udělit buď odpad,nebo od 4* výše, záleží totiž, v jakém stavu to člověk sleduje. V mém případě se vždy jedná o tzv. "filmový dojezd", po například 2 filmech v řadě a to (ve správném složení spolučumilů) již mívám minimálně dvojku v žíle. V ten moment se i průměrně inteligentní člověk (netvrdím,že jím jsem) stává lidoopem a prská u sprostých hlášek. Jo a málem bych zapomněl, fakt se tady povedla muzika vole.................moje hodnocení = 8 z 10.(25.7.2015)

• pytlik...

Tak jako rozhodně lepší než první díl, ale i tak dost strašný, že lepší hodnocení než odpad tomu prostě dát nemůžu. Je vidět, že USA jsou doopravdy zemí neomezených možností, páč nikde jinde by se ti dva tragédi neměli šanci uživit jako komici. Á jak vidím, oni to jsou Angličani, no to je fuk, to na předchozí větě nic nemění. Ale určitou kvalitu tomu filmu musím přiznat, povedla se jim přímo věštecká metafora, ten jeden šílenec se svým účesem vypadal jak Trump a ten druhej, co ho hrála holka, by se dal přirovnat k Hillary. Pravda, pár rozdílů by se našlo, třeba jejich rozhovory byly inteligentnější než obou zmíněných politiků.(10.11.2016)

• Smileface

Vůbec nechápu jak může někdo natočit tak stupidní a nechutný film.Tohle neni ani klasická teenagerská komedie jako třeba Prci Prci Prcičky nebo Road Trip,to je skutečný ODPAD,jeden z nejhorších filmů jaký jsem kdy viděl a jaký vůbec jde natočit.Navíc ukazuje že v Americe mohou volně pobíhat lidé,kteří by se u nás v České republice nedostali po celý svůj život dál než za zdi psychiatrické léčebny.FUJ!!!(20.1.2003)

• pearl_jam

tak tohle je snad nejhorší film všech dob....(nebo nejodpornější)(13.2.2004)

• Or!g!nal

Tento film mi dal jen jedno, a to odpověď na kamarádovu otázku který nejhorší film jsem kdy videl...(10.7.2007)

• sedm.1

Když jsem viděl film poprvé asi před pěti lety,docela se mi to líbilo a přišlo mi to jako vtipně ujetá uchylárna.Dnes jsem měl potíž vydržet koukat do konce,všechny postavičky a jejich činy ve filmu mě neuvěřitelně vytáčeli k šílenství a herecké představitele bych v tu chvíli nejradši kopl kanadou do ksichtu(maj štěstí,že kanady nevlastnim :/).Jako ujetá uchylárna mi to přijde furt,jen ne už tak vtipná!OK,přiznám se,pár hlášek mě pobavilo,za ty ty 2* :).(9.8.2007)

Největší hovadina, jakou jsem kdy viděl. :-)(10.12.2008)

Úchylárna...(2.8.2010)

Hodně povedená komedie, tady na čsfd to má své zaryté fanoušky a velké odpůrce a já patřím do té první skupiny, líbilo se mi to hodně 75%(23.6.2011)

• Qitek

Kultovní záležitost??? (!!!). Už tenkrát to byla nesnesitelná debilita. Jenže se našlo tolik lidí, co mě přesvědčovali o tom, že nad tím moc přemýšlím a že se mám jen zhulit, či ožrat a užít si tu "masakr zábavu" bez mozku. Před pár lety jsem to tedy udělal znovu... Pod vlivem alkoholu a gandži jsem se párkrát uchechtl. A to ještě opravdu netuším čemu. Mám dojem, že ten film byl ještě debilnější, než před tím. Takže jedna hvězda za to, abych potěšil své přátelé, ano... Měli jste pravdu! Ten film byl díky těm všem látkám o stupeň zábavnější. Asi tak o 3 %.(22.8.2011)

• Holubicqa

Jasně, je to povrchní, účelový, primitivní. Ale i tak mě to pořád baví.(27.9.2011)

• dita.krizova

To je taková číčovina, ale aspoň jsem se zasmála. Taková parodie na Prcičky a podobné filmy, akorát tady to tančí na hraně s trapností. Britský Blbý a blbější.(5.8.2012)