Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• shimpy(CZ)

Jo, po stránce filmové je tento film opravdu blbost. Jediné co hodnotím kladně, tak je opravdu PÁR vtipných momentů, ale hlavně docela dobře ztvárněná atmosféra letní Ibizy, a především výborný soundtrack...(4.5.2009)

• Haymar

Tak tohle tedy opravdu NE! Fekální (ne)humor a trapné vugarity toho nejhrubšího zrna, vrstveny nahodile na sebe, bez jakýchkoli zábran! K tomu navíc příšerné herecké výkony! Totání výsměch a úrážka diváckého vkusu, vedle kterého jsou i Prci, prci prcičky 4 a 5 oskarová díla! Klub sráčů mě opravdu dožral - pro mě jeden z nejhorších filmů vůbec...(15.10.2009)

Tohle je vážně kult... je to totiž tak neskutečně blbý, až je to super... má to všechno co má takovej film mít. Ujetej humor, nechutnosti (a že jich tu je) a dokonalej soundtrack. Ve střízlivym stavu neni radno sledovat, v nějakym opojení to nemá chybu. Jo a pěkně dlouho mi trvalo zjištění, že Tragéd je vlastně ženská, přiznávám se bez mučení :-)(12.11.2009)

• tokyno

Bohužel jsem se neubránil tomu, že jsem to zapl.. Zajímalo mě, jestli je to opravdu tak hrozné, jako se píše zde v komentářích... A ejhle, je to opravdu takové, možná ještě horší. Nevím, jestli jsem někdy viděl nechutnější film.. Je možné, aby Ed Bye, který se podílel na Červeném trpaslíkovi udělal něco takového?!.. Pokud ještě někdy někde v půjčovně uvidim jeho film, vyhnu se mu o 100metrů a raději si půjčím American Pie, protože i to je o třídu výše než toto..(3.1.2010)

• matias32

Ed Bye je mentálne retardovaný a chcel natočiť film, ktorý by sa páčil iným "mentálom". Je dosť smutné, keď sa pri komédii nezasmejete.(26.12.2010)

• Kejt.lin

proboha ... už nikdy víc !! + "ironickej smajlík s vyzdviženým obočím nahoru a zkřivenou pusou"(5.2.2011)

stupidně vtipný...ale mě to bavilo...chvílema hnus,ale aspoň to neni jak každá teen komedie,tohle je správná prasárna...(12.12.2011)

Berte to s nadhledem.. Tenhle film nikdo vážně nemyslel a je to sranda :)(27.7.2014)

Je to zvlastni.. jako pubertacka jsem klubem sracu opovrhovala, a kazdym, komu takova odporna ubohost prisla vtipna a skvela. Byl to pro me nejhorsi film na svete, a to jsem vydrzela jen prvnich 10 minut. Ale jak sel cas, davala jsem tomu pravidelne sanci, brala jsem to jako svoji osobni zkousku, jak dlouho vydrzim tentokrat. Az kdyz jsem si to pustila asi po pate, pristihla jsem se, ze jsem to dokoukala cely a ze to proste zeru. Nevim, jestli jsem jen musela dospet k uvedomeni si geniality skryvajici se v tehle demenci, nebo jsem se vymanila z pubertacke pozy a dala pruchod svymu ja, kazdopadne mi tyhle etapy prijdou trochu prehozeny. no,porad je to nejdebilnejsi film na svete. to je prave super(11.11.2014)

Střídmě nechutná ujetina, na kterou jsem narazil jen díky její popularitě u nás ve třídě během prvního stupně základní školy. Tou dobou jsme totiž byli ještě pouhými malými pívy, jimž nevadilo necelou hodinu a půl strávit s tak fekálním a nemístným humorem. Být tou dobou tak starý jako jsem teď, asi bych si u filmu tohoto typu rval vlasy.(10.11.2018)

• happyviky

NE. Když jsem si tento film pouštěla poprvé (což bylo asi tak před 5ti lety), vím, že se mi líbil. Od té doby jsem si ho nepustila a dodnes, když někdo zmínil "Klub sráčů", říkala jsem, že je to fakt dobrý, že si pamatuju, jak se mi to líbilo, když jsem to viděla. Tak jsem si řekla, že se k tomu vrátím a po těch letech si to pustím a musím říct, že je to strašný a nechápu, jak se mi to dříve mohlo líbit. Jednu hvězdičku dávám pouze za to, že je to tak hrozný, až je to vtipný. Párkrát jsem totiž opravdu chytala slušné záchvaty smíchu, ale to je za mě jediné pozitivum z filmu 🌞(20.2.2020)

Pět hvězd a to proto, že větší blbost a úchylárnu jsem nikdy neviděl:-)))(15.6.2005)

• Senfi

No fuj! Co to bylo...to je ten nejnechutnější film jakej sem kdy viděla...nic horšího se snad už natočit nedá.(15.8.2005)

K mému překvapení se tento postexistenciální snímek setkal s obrovskou vlnou nepochopení, ale tomu tak na druhou stranu u děl, jež nemilosrdně reflektují dnešní společnost, bývá. Dělám si legraci:) Ale ne tak úplně. Film se skutečně s nepochopením setkal, ale zcela jiného rázu. Dle mého názoru, nejde o teen komedii, ale o parodii na tento žánr. Ať už tomu tak je, nebo není, tak je tu velká šance, že pokud odložíte intelektuálské předsudky, budete se absurdním postavičkám, dialogům, i scénám od srdce smát. "Nepodléhám konvenčním stylům v oblékání." Pery(28.2.2006)

To je neco tak silene priserneho, az me to paradoxne pobavilo - sam nechapu proc...(10.5.2007)

Hodne prdle... Za hudbu a pomerne solidni nasup hlodu si tenhle "film" 4* zaslouzi. Docela chapu vsechny ty odpady tady... ale stejne si myslim, ze je to skoro az kultovni zalezitost. Och, Rayi :)(29.7.2007)

I když je tenhle film vlastně jenom debilnější kopie Noci v Roxbury, dávám mu o 2* více, paradoxně se mi to hodně líbilo právě proto, že to bylo tak hloupé. Některé hlášky jsou opravdu nezapomenutelné, například "Pane a paní Pattersonovi, dáte mi chleba s marmeládou?" :-D ... Scény s DJ Bulvou jsou víceméně jenom trapné. Podle hodnocení ten film asi hodně diváků nepochopilo, ke Klubu sráčů se musí přistupovat jako k největší blbosti a jako parodii na teenagerskou komedii a ne jako k filmu s nějakou myšlenkou a potom se vám to bude snad i líbit. Podle mě jedna z nejvtipnějších komedií, u kterých se směju pokaždé, když to vidím. A to jsem fanoušek úplně jiných komedií (hlavně českých) Nechutné scény s mačkáním beďarů a holením, nebo blitím tam být nemusely, ale i tak dávám 4,5*(26.6.2008)

• marquillo

tento film by sa dal hodnotit takto : odpad/*****, pričom odpad by patril filmu ako celku a 5 hviezdičiek by film dostal za hlášky a za svoju hlúposť, ktorá dokázala (nielen mňa) pobaviť. davam odpad, lebo filmy nehodnotim prioritne kvoli vyrokom postav.(7.12.2008)

Prostě úchylnost:) nemám co bych dodal.(26.1.2010)

• Prochy38

Ale totální. A to i když jsem to viděl ve svých snad 16 letech. Kdy jindy by mi to teda mělo přijít vtipný?? 0,44 * jen za to, že tam nejednou projde spousta hezkých holek...(6.2.2010)