Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Ivoshek

..ale už bych to vidět nechtěl. opravdu ne.(14.4.2007)

• Zyne

v podstatě ani nevím za co ta 1 hvezda...(15.1.2011)

• Tarako

Skutečný filmový odpad!(3.3.2011)

Legendární vtipy i soundtrack.(15.11.2011)

Klub sráčů se dělí na to kdo ho milují a kdo ho nenávidí. Já se řadím do té první skupiny. Nejenže je to jeden z mála filmů u kterého jsem měl opravdové záchvaty smíchu, ale dabovaná verze pro mne také předčí originál. best.(24.6.2013)

The Maker tvůj názor to je teda zas něco. Tak nám všem napiš jakou music poslouchaš ty ať se pobavíme. Už kvůli skvělýmu soundtracku nemůžu dát míň než 4*. Navíc by se dalo říct že to byl ''náš'' film na základce a vlastně i na střední, některé hlášky jsme používali dost často. Ale zároveň se samozřejme nebojim říct že je to nechutná a pubertální komedie(19.3.2014)

• LadyAnia

Nic horšího, snad kromě Trhala fialky dynamitem a Byl jednou jeden polda, snad nebylo nikdy natočeno. Raději mučení při sérii Prcičky, než znovu tohle. Tento film má daleko k "teen" komediím, přestože se o to vehementně snaží. Není to ani vtipné, ani zábavné a dokonce ani koukatelné. Hlavních hrdinů mi není líto, nefandím jim, jsou mi úplně putna a možná, že film by byl bez nich o trochu lepší! Z tohoto filmového "zážitku" si neodnesete vůbec nic, možná tak bolest zadku od sezení na gauči.Toť vše. (Hodnocení Odpad je podle mě ještě dost slabé, navrhla bych něco jako král všech odpadů)(23.11.2014)

Klub sráčů rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější komedie. A to už pěkně dlouhou dobu. Je pravda, že když jsem Klub sráčů viděla poprvé, měla jsem do plnoletosti ještě hodně, opravdu hodně daleko, každopádně mě film opravdu nadchnul a toto nedšení ani po tolika letech nevyprchalo. Úžasné vtipy, velmi dobře mířené narážky a k tomu sem tam nějaká ta perverznost nebo fekálnost - prostě film přímo mého gusta! ... Navíc jsem díky Klubu sráčů poznala jedno z mých nejoblíbenějších herců ... Když jsem poprvé viděla Rhyse Ifanse v jeho úžasné roli Paula Bulvy, okamžitě mě očaroval. Tato role mu sedla jako ulitá a on si ji střihl přímo mistrovsky! ... Dalším plusem, které bych chtěla vyzvednout a které je u mě velmi ojedinělé, je skvělý dabing. Možná je to tím, že jsem na něj už za ty roky po desítkách shlédnutí zvyklá, ale když jsem se podívala na originální znění, jako by mi tam něco chybělo. Ten dabing je totiž tak "špatný", až je geniální. Obě verze mají prostě něco do sebe ... A to je u mě, odpůrce dabingu, docela dost nezvyklé ...(20.9.2015)

• orkadimenza

Skoro stejné jako Trhni si! Akorát místo namyšlených pipin jsou v hlavních rolích kluci (jestli se tak dají vůbec nazvat, čtyřicetiletí herci v rolích středoškoláků, jako vážně??). Podobně sračkoidní a nechutné (blitky a jebáky by se dali přirovnat k padajícím kondomům v Trhni si), až jsem musel zrak odvracet, protože tak špatný film jsem neviděl poměrně dlouho. Tohle by se mělo brodit v hlubokých žumpách na spodním okraji šedých nejhorších filmů.(13.9.2016)

• deiwitch

Po velkém přemlouvání jsem shlédnul tento "klenot" britské kinematografie a mohu říci, že se opět dlouho přemluvit nenechám. Tento komentář berte jako varování: nevkládat DVD/VHS do mechaniky/nechodit do kina...(24.11.2003)

• hacho

Jj, konecne muzu pouzit hodnoceni "odpad" :o))(3.12.2003)

• system

Tak timhle filmem bych si nevytrel ani prdel! Doposud nejhorsi filmovy zazitek jaky jsem mel tu smulu zazit.(16.7.2005)

Klub sráčů je naprosto nepochopitelný film a jednen z těch co je tak pitomej, že se vám líbí...někomu. Takže pokud jste připravení na to koukat z nadhledem vysokým jako 400ta patrový mrakodrap, tak dotoho!(30.1.2006)

• lucinkapes

Silena blbost anebo velmi odlehcena zabava pro obycejne teenagery? Asi oboji dohromady. Tento film jsem videl jeste na zakladni skole v ramci hudebni vychovy (podotykam ze to nebyl napad ucitelky). Pochybuji vsak, ze bych se na nej dival doma. Pro cloveka nad 20 let je to rozhodne ztrata casu. Par vtipku ve filmu je povedenych, ale nevyrovna to spouste trapnych scen, kterych je film plny. Vzhledem ke svemu veku a vzpominkam na sledovani s byvalymi spoluzaky bych dal jednu hvezdicku. Jinak bych hodnotil odpad!(17.11.2006)

• Blazin

Nejhorší film všech dob, horší film jsem snad neviděl, odpad moc často nedávám, ale v tomto případě ani hodnocení odpad nevyjadřuje můj postoj k tomuto filmu, musel bych být hrozně vulgární, abych to vůbec aspoň trochu vyjádřil.(11.12.2006)

Film splnil svoj účel a dokázal vo mne vyvolať nejaké pocity. Dokázal ma nasrať a znechutiť (a pár krát som sa aj zasmial).(28.2.2007)

• berry.77

No stohoto filmu se my zvedá kufr už od začátku filmu(20.5.2008)

• chalp

Ja som vždy vedel že technofili sú magori, ale že až takýto... :)(3.1.2009)

• KOZEL84

Každý kdo měl co společného s tvorbou tohohle filmu by měl spáchat sebevraždu.Asi hodinu trvalo než sem mohl znovu promluvit po shlédnutí tohoto hnoje.a i pak sem jen opakoval-no ty pičo-no ty pičo-...by mě zajímalo jestli někdo čekal Scorseseho.(31.3.2009)

• F.Sucre

"Paní Pettersonová, mohl bych dostat chleba s marmeládou?" Tak to jděte k čertu.(1.3.2010)

• Wishkah

Je to hovadina. Z žádného filmu sem nebyl tak zhnusený jak z téhle kraviny(18.3.2010)