Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• DaViD´82

V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

Pokud bych viděl klub sráčů teď, musím dát odpad pro jeho neskutečnou trapnost. V páté třídě mi to ale přišlo velmi vtipné. Klub sráčů je trapný tak moc, že to musel být úmysl.(1.3.2017)

já bych šu*al až bych pukal :D , to mě fakt dostalo. Je to sice kravina ale dost sem se nasmál :D(21.10.2017)

Ano, je to příšerný film, ale já jsem se u něj bavil od začátku do konce.(18.6.2018)

Chcete se zeptat, jak evropa skutečně funguje? Zeptejte se Kevina...(14.5.2019)

Je to imbecilní, doporučuju vyhulit se a poslechnout si alespoň skvělou muziku.(12.9.2003)

Je to tak pitomý, až je to dobrý :). Hvězdička navíc za super muziku...(19.9.2003)

• solidsnake

Celou dobu jsem věřil, že se z těch sraček vyloupne nějaká v nich dobře skrytá pointa, která z filmu při zpětném pohledu udělá rafinovanou satiru, protože jsem domítal uvěřit, že by něco takhle debilního někdo mohl natočit. Žel, čekal jsem marně a jediným pozitivním zjištěním ze sledování téhle zhovadilosti, je nově získaná víra, že horší už to být nemůže.(1.1.2005)

• hansen

Ted nevím jestli jsem už starý,ale toto je neskutečný škvár ,to musí být odpad i pro žáky školou povinné.Já jsem po 15 minutách vypínal a měl dost.Proboha proč něco takového točí.(8.6.2005)

Kde najdete punk? ... v hajzlu!(24.8.2005)

• Treble

sračka na entou a ještě z toho faktoriál ... nebo fucktoriál? je mi zle...(26.8.2005)

Asi to mam v povaze pac sem se tlemil porad. Snad z toho vyrostu. :-))(21.9.2005)

Co dodat "PARODIE" A tak se to taky musí brát!(4.12.2006)

• SakyLand

Komedie, kteá mě svým "humorem" nudila a až na pár hlášek bude i s herci zapomenuta...(6.4.2007)

Přečtěte si komentář uživatele dobytek, nemám, co víc bych k tomu napsal.(9.4.2007)

• Špinič

Normálne by som dal asi 2*, ale kvôli príšernej techno hudbe to musím znížiť.(22.4.2008)

Celý film je jedna velká parodie, která ovšem není prvoplánová. Z toho důvodu rozděluje diváky na negativní a pozitivní vnímání tohoto dílka. S odstupem času si uvědomuji, jak je tento film v některých případech hodně pravdivý co se týče schválně přehnaného chování teenagerů. Film je to vlastně poučný a je takovým varováním pro rodiče - co Vám dnes z toho malého, milého kloučka v dnešní době vyroste. Ano, je to nehorázná sračka, ale s odstupem času a po třetím shlédnutí jsem prozřel a poznal, že se za tímto retardovaným filmem skrývá i něco jiného. A já se v tu chvíli bavil přímo královsky a vysmíval se hlavním protagonistům a vlastně všem. A ještě něco - trance hudba mi nic neříká, avšak v tomhle filmu je skvělá.(24.6.2008)

3 hvězdičky, ale jen proto, že to bylo tak absurdní (u scény v moři s plovoucím h****m se mi docela převrátil žaludek) ale i přesto jsem se docela nasmála(1.8.2008)

• Neel

No, má to perfektní soundtrack, to se musí nechat. Ale něco tak neskutečně trapného se jen tak nevidí. Už i ty prcičky byly lepší.(12.11.2008)

• Incogn1to

Nejvtipnější odpad v dějinách filmu (ano, člověk se musí zkouřit jak doga).(16.3.2009)

Film, který není určen pro to, aby pobavil všechny. Ale myslim si, že hodně lidí z mé genarace se u filmu bavit bude. Za ****(10.4.2009)