poster

Klub sráčů

 • Velká Británie

  Kevin & Perry Go Large

 • Slovensko

  Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (951)

 • Ivoshek
  **

  ..ale už bych to vidět nechtěl. opravdu ne.(14.4.2007)

 • Sobis87
  odpad!

  Tohle je opravdu vrchol nevkusu a nejhorší na tom je, že některé scény z tohoto "filmu" nedokážu vytěsnit z paměti i po tolika letech (lejno ve vodě a mačkání jebanů...). Dobré vtipy by se daly spočítat na prstech jedné ruky a kromě přehrávajícího Rhyse Ifanse se u Klubu sráčů (neskutečně hovadský překlad, na to jsou naši distributoři experti) nedá snad ani mluvit o nějakých hereckých výkonech...o komediálním talentu ani nemluvím. Tohle je ukázková sr*čka, ruce pryč!(30.3.2010)

 • Jordan
  odpad!

  to sa fakt nedá pozerať! vo svojom filme som videl len málo podobne príšerných a asi žiaden príšernejší film, než týchto dvoch štyridsiatnikov (jeden z nich je žena!), ktorí dementne prehrávajú pseudoparódiu na puberťákov; humor tu spočíva v tom, že sa hlavným hrdinom rýchlosťou blesku vymršťujú erekcie každých 5 minút; aspoň, že má tento nepodarok, ktorý radšej nemal vzniknúť, dokonalý soundtrack zložený z toho najnepočúvateľnejšieho, čo pekelná techno scéna ibizy vyvrhla na svetlo sveta; pri máloktorom hodnotení "odpad" som si bol 100% istý, že je oprávnené, výstižné a zaslúžené;(24.6.2012)

 • Fingon
  **

  Přistupovat jen s největšími bezpečnostními opatřeními, jinak se vám udělá blivno. Takže kinedril sebou, 24 hodin nic nejíst a snad se to nějak zvládne... Teď vážně. Od teenagerské komedie nemůžete čekat nic hlubokomyslného, ale ti dva vážně vzbuzují soucit. Prostě film pro hodně nemocné jedince, ale nezatracujme ho. Už kvůli Anně Boleynové.(19.10.2005)

 • Smok
  *

  Normálne mi tieto blbečkovské komédie nezvyknú vadiť, ale toto bol fakt hnus. Strach & hruza čo i len kútikom oka zavadiť na obrazovku, keď sa na nej objavij jeden z dvojice lúzrov, ďalším utrpením pre mňa bolo počúvať ich nasilu zmutované násťročné hlasy. Blééé. Najväčším šokom však pre mňa bolo, keď som až na csfd zistil, že to druhé indivídum z dvojice bola zrejme žena. Tak to fakt sorry...(16.3.2010)

 • dex2man
  **

  Absolutní blbost o dvou tragédech,plná sračkového humoru..jenže právě "sračky" k tragédům dokonale sedí a pokud je člověk ve správném rozpoložení (třeba po nějaké párty),může se docela zasmát,jako já...(5.9.2010)

 • MikeCool
  odpad!

  Ježíši Kriste, tak velkou, šílenou a někdy až nechutnou hovadinu jsem již dlouho neviděl. Místy jsem se hodně zasmál, ale ne kvůli vyřčení nějakého dobrého vtipu, ale tou neskutečnou trapností.(9.3.2013)

 • Sašenka165
  odpad!

  Myslíte, že existuje inteligentnější film než Klub sráčů? Ano? No to se mýlíte - tenhle film je naprostý vrchol geniality.(28.11.2007)

 • swamp
  **

  Totální debilní kokotina. Bohužel, některé hlášky z ní se staly kultovními (možná by tento jev měl být prošetřen Mulderem a Scully). :P(31.1.2012)

 • HAL
  *

  Ultimátně retardovaný film. Je tak strašně retardovaný že jsem se u něj dokonce i párkrát lehce pousmál..... jinak jsem se jen šklebil znechucením a děsem z toho na jako píčovinu se to dívám.(19.8.2007)

 • Tomco
  *

  prvy krat som sa bavil, ale druhy krat som sa sam na seba pozeral ci som normalny...shit shit shit(13.7.2006)

 • Kothy
  ***

  Možná trochu rozporuplný film. Ale mě se líbil. I když je to občas dost ujeté nebo úchylné. Některé fóry jsou hodné dobré. Když jsem byl na Ibize, tak jsem si vzpomněl na klub Amnézie. "Kozy vzhůru Obrbazi. Tyhle platně nejsou žádný béčka." :D(2.2.2013)

 • Rocky62
  odpad!

  Asi nejtrapnější film co jsem bohužel viděl.ZAJÍMAVÝ KOMENTÁŘ:Oskar(12.7.2009)

 • LaciLC
  *

  Je to snáď možné? Takýto neskutočne blbý, nechutný a trápny film sa mohol vôbec niekomu páčiť? No, podľa hodnotení to tak je a pre mňa je na tom najhoršie, že som sa na ňom občas zasmial aj ja. Jednoducho tu záleží od prístupu, ak mám ja pravdu povedať, radšej by som ho vôbec nikdy nepozeral. Vlastne som do poslednej chvíle nevedel ako mám tento film ohodnotiť. Nakoniec však zvíťazil zdravý rozum.(16.6.2007)

 • Němi
  odpad!

  Totální, nejodpornější a nejhlubší odpad.(13.8.2008)

 • SeBig
  odpad!

  nejvetší hovadina všech zhovadilostí...herci odporní nesympatický jeden vypadá jak ženská..příběh stojí za starou belu....a jinak je to cely nechutný a dívny...!(16.9.2010)

 • Slartibarkfast
  *

  Připomíná mi to modely francouzských návrhářů na anorektických tělech světoznámých ramínek s nohama, které se procházejí po molech. Bizarní, okázalé, nechutné, šokující, tupé, jednoduché, trapné, nepochopitelné. Marně jsem hledal nějaký světlý moment, ale nějak to nevybředávalo z takové nudné atmosféry. Bylo tam několik úsměvných momentů a docela solidních hlášek a za pozitivum také beru, že jsem to dokoukal do konce. Nicméně je to zábava pro skutečně specifickou skupinu diváků, do které já nepatřím. Přirovnal bych to k tomu, jako by si někdo nasral na hlavu, vyšel na ulici a vydával to za novou módu. Někteří budou tleskat, já jen kroutím hlavou. Za tenhle 80ti minutový průjem dávám 15%(25.2.2011)

 • klerik
  odpad!

  Stupidné, nechutné a vôbec nie vtipné...(4.5.2006)

 • Chrustyn
  *

  První půlhodina docela ujde ale jak se dostanou na Ibizu, tak to jde do háje. Trapná komedie plná fekálního a trapného humoru. Nepochopitelně strašně úspěšná.(12.4.2009)

 • sinp
  *

  Tohle vzešlo z konzervativní Anglie….? Přehlídka fekálních výstupů, proto kdybych to bral čistě z pohledu znechucení, tak nemůžu celý film jednoznačně zatratit. A jsem zcela přesvědčený, že o nic víc než sarkastickou provokaci v tomto případě ani nešlo. Tím spíš mě celkem děsí představa člověka, co si takovým dílem s vážnou tváří vytapetuje svůj dospívajícími hormony zahlcený pokoj (určitě se tací najdou). Naštěstí to není jen o beďarech a zvratcích, byť bez toho by stopáž zřejmě lezla do středometrážních hodnot. Milovník taneční muziky si přijde na své, což tvrdím bez jakékoli ironie. Hudba je všudypřítomná, byť nejsem zrovna expertem v tomto žánru a těžko soudím, zda Ed Bye pouští progresivní kusy či jen kýčovitý odvar, hudební stránka dodává alespoň nápaditost a neurazí. Na rozdíl od obsahu, i když ani ten mě vlastně neurazil. Chce to nadhled, když už do toho náhodou (nechápu vás stejně jako sebe ) vrazíte čas…(12.1.2006)

 • virus10
  odpad!

  Snad bych šel radši k zubařce, než si tohle pustit znovu!!(31.1.2009)

1 2 3 4 5 6 7 13 25 36 48