Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• DaViD´82

V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

• bratr_jezek

Nic jiného se od toho ani nedá čekat - škoda, že neexistuje ještě horší hodnocení, totální propadák pohřbívající žánr komedie do útrob pekla. Téma otřepané jako ponožky - dva "oškliví" panicové si to chtějí užít a o své panictví přijít, samozřejmě s nějakou krásnou dívkou. Jdete do kina (či vsunete DVD) a tam se Vám snaží nalhat, že: 1) kde jinde prorazit než jako autor písně (takovou hitovku, co vytvoří naši hrdinové nemohl nikdo myslet vážně, to už není ani vtipné, to pouštět místo eutanásie, zabere to rychleji) 2) kluci přece holkám imponují, machrují před nimi atd. - o tyto dva by si nikdo neopřel kolo, jsou schopni si tak akorát vymáčknout uher nebo provést velkou potřebu do vody tak, že se jim to málem stane osudným - a vy slyšíte, že se někdo v kině směje (asi zoufalstvím, kolik vyhodil za lístky), v případě DVD jen smutně skřípe disk v mechanice, ani on to není schopen přehrát dál 3) hoši samozřejmě zaskórují - tak proč vlastně celou dobu postavu jednoho hraje žena v převleku? Je to záměr nebo druhého "oškliváka" prostě nikdo nechtěl hrát 4) humor - nedostavil se ani při čtení závěrečných titulků(14.11.2012)

• WhiteDevill

Je to blbý,strašně nechutný,odporný,ALE-i přesto jsem se u toho dokázala zasmát...Takže dávám 2 hvězdy...Navíc ten song je chytlavej a v originále nezní tak pitomě jako v češtině :)(15.11.2012)

• johnyoss

Před pár lety bych to bral nejspíš jako nějakou obstojnou parodii, ovšem s momentálním náhledem to považuji za bizarní pokus o vtip, který se nepovedl. Příšerný dabing a nesympatičtí herci. Hodnocení 0/10(10.12.2012)

Tento film je predevsim pro fanousky TRANCE music... z tohoto hlediska ma tento film absolutne nejlepsi Soundrack vsech dob... kdyz k tomu pridam hodne velice dobrych gagu... pro me jasny plny pocet.. ale chapu ze moc fanousku si to nenajde.. P.S. mozna malo kdo vi, ze postavu Perryho vyborne zahrala HERECKA Kathy Burke(21.12.2012)

• missteeque

Kathy Burke jako trochu retardovaný puboš je dokonalá, taky Enfield nemá chybu, musíte se smát už jen tomu jak vypadají, některé hlášky jsou super, některé ale zas tak moc ne a chvílemi je to úplná hovadina. Každý ať si udělá názor, ale do koše bych to neházela...(9.1.2013)

• bobeczech

Na tuhle debilitu bych nenutil koukat ani svého největšího nepřítele. Celých 4920 sekund je utrpení, pustit si dobrovolně tenhle ,,film" je jako stoupnout si doprostřed D1, velmi špatný nápad.(15.1.2013)

• koprovka69

Nechtěl bych mít useklou hlavu, zvlášť kdyby pršelo.Akorát ti to nateče do díry a ty se utopíš.(16.1.2013)

• mcac88

horší film jsem neviděl, přísahám(19.1.2013)

• eoj

Tento film mi způsoboval téměř fyzickou bolest. Jen totální únava, po techno párty :) mi zabránila film vypnout, většinou jsem byl ale otočený obličejem od TV. A to už je to asi víc než dekáda a ještě jsem nebyl takovej morous jako dneska.(12.2.2013)

• J.MacReady

Nevěděl jsem, že filmy dokážou vyvolat i tak zásadně záporné emoce jako znechucení a pocit trapnosti...dokoukat tenhle kousek mi dalo celkem práci a netuším co k tomu víc říct...asi mi to nestojí ani za tu energii napsat delší komentář.(18.2.2013)

• FirstFan

Ke sledování tohoto filmu je třeba víc odvahy než ke skoku z okna! Už si nepamatuju který retardovaný kamarád mi ten film doporučil, ale až to zjistim nedopadne to s ním dobře. Dva retardovaní magoři, kteří ani nemusí otevřít pusu k tomu aby vás ujistili že to jsou nechutná paka a věčně souložící rodiče ? Samozřejmě když k tomu přidáte nechutnýho DJe a zakomplexovaný holky tak vám z toho vznikne snad nejhorší film co jste kdy viděli ! Rozhodně nedoporučuju !!(21.3.2013)

Je to sice strašná blbost a úchylárna která mi napoprvé přišla strašná, ale potom jsem tomu nějak přišel na chuť a občas se u toho pobavím :-) člověk to nesmí řešit a pak to jde(23.3.2013)

Zvrátený anglický humor.Tento film je tak trápny až ma to núti sa smiať a furt. (P.S. - Ja som nikdy netvrdil,že to mám v hlave v pohode :D )(31.3.2013)

• jjjerry

Tak to je asi jedno z neobtížnějších hodnocení a nejtěžší napsat komentář. Musím ocenit Kathy Burke protože to je masakrální herecký výkon. Viděl jsem to jako puberťák a něco mně přišlo nechutné a něco vtipné, v té době mě upoutal název filmu=) Pár dobrých hlášek. Prostě je to teenagerovská komedie vyhnaná do nepředstavitelného extrému ale zároveň si dělá srandu sama ze sebe. Naivita ohledně holek je tady vtipná. Taneční hudba co film podkresluje není taky tak špatná. Doporučuju jen pro stavy nudy a pro otrlé diváky.(23.5.2013)

xDXDXDXXXxxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXXXDDDD jako co víc k tomu napsat xD(29.5.2013)

za střízliva nepochopitelná hrůza, ale za zhulena neskutečná prdel! :D přesně pro to byl i film natočen, a tudíž si zaslouží nejlepší hodnocení!(11.7.2013)

Diverzita musí bejt, už jenom s ohledem na crossing-over (ne, to fakt není ten film s Harrisonem Fordem). Kdo jak hodnototí je zcela jeho věc, ale co mě sere, je banda čuráků, co musejí za každou cenu sdělovat svoje průjmový rozumy, aniž by o tom něco věděli. Ne, vy debilové, toto fakt není techno. Takže hodnoťte si jak chcete, ale když něčemu nerozumíte, tak raději držte rypáky. Pěkný den, vy přechytralá vemínka.(19.7.2013)

• marunkahen

Klub sráčů je velmi špatná komedie. Normálně se mi komedie tohoto typu líbí, ale z tohohle se mi dělalo špatně. Asi jsem jediná, ale nepřipadaly mi prvky filmu vtipné. Nepochopila jsem souvislost mezi tím zrzavým klukem a jeho rodiči. Nepoznala jsem jestli byl vážně adoptovaný nebo ne. Ten jeho kamarád byl odporný. Kdybych si k tomuto filmy vzala jídlo, pozvracím se na klávesnici.(25.7.2013)

• EchoswordCZ

Doufal jsem, že takhle příšerný film snad nikdy neuvidím. Bohužel, tato rádoby "komedie" si našla cestu i ke mě. Rovnou řeknu, nedívejte se na to. Škoda času. Nechutná, pitomá, trochu retardovaná a hlavně vůbec ne zábavná komedie, kde vás může rozesmát jedině tak, s prominutím debilita samotného "filmu" a všech, co se na něm podíleli. Doporučuji jít si zaběhat, vyvenčit psa, zajít na jedno s přáteli nebo jen tak relaxovat. Cokoliv, jen ne pustit si....tohle.(12.8.2013)

Podle toho extremne nizkeho hodnoceni a komentaru asi ted budu za exota, ale tahle komedie me opravdu bavila! Nedokazu ani spocitat, kolikrat jsem na tuhle zbesilost koukal :) Necekejte, ze shlednete vrcholne dilo Andyho Warhola, ale tahle komedie si opravdu hodnoceni odpad nezaslouzi. Napriklad i filmovy soundtrack hodnotim dodnes jako jeden z nejlepsich soundtracku vsech dob. Jeste jednou opakuji - JA JSEM SE SAKRA DOBRE BAVIL!!! :)(27.8.2013)