Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• DaViD´82

V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

Zajímavá, švihlá a retardovaná komedie s dvěma naprosto švihlími herci a nulovým dějem.. :) mě se to líbilo, smál jsem se.. 4*(27.6.2015)

Dívali jsme se na to v páté třídě na základce a měli jsme to strašně potichu aby to neslyšeli kamarádovi rodiče. Srdcová záležitost. :D(18.8.2015)

Vím ze ten film je kokotina, ale já se prostě u něj vždycky zasmál a vždycky zasmeju. Ti dva dementi to hrajou dokonale e jeden z nich je vlastně holka. Nejvíc se mi na tom filmu líbí ta hudba a tím nemyslím písničku já bych sukal až bych pukal ale celkově soundtrack. Je to klasické trance music na kterém jsem vyrůstal, který se už dnes nehraje proto dávám filmu 5 hvězd je to proste moje srdcovka :-)(8.1.2016)

Asi po 10 letech jsem se rozhodl znovu podívat na tento úchylný skvost a musím uznat, že tento film kdysi v mých teenagerovských letech ve mě cosi (snad dobrého) zanechal, neboť jednotlivé scény a mnohé kultovní gagy jsem si s nostalgií dost živě vybavoval. Je to zkátka nářez plný vynikajích situací od začátku až do konce, které jsou sice hodně přiblblé, ale zato řádně srandovní, že jsem při sledování smíchy padal ze židle. Líbí se mi hlavně, že tvůrci neberou film vůbec vážně, dělají si ze všeho jen srandu a celkově děj dohání až do těch největších absurdit. Navzdory tomu, že nejsem příznivec elektronické hudby a nesnáším blicí scény, musím na základě výše uvedeného hodnodit hodně vysoko.(21.1.2016)

Je to hodně sprostý, hodně přehnaný, ale výtečně jsem se bavil.(30.1.2016)

• Beliel

Nebýt kvalitního pozadí v podobě muziky tak film je naprostá sračka. Úplně o ničem. Příběh, který je tuctový a vysněný je založen na nechutných prasárnách, kterým se snad ani nejde smát, i když pár dobrých fórů by se našlo. Jedna hvězda za muziku.(9.2.2016)

To je dobře ujetý :D(29.5.2016)

Jeden z nejoblíbenějších filmů mojí puberty, i po těch letech se u toho člověk pobaví:)(14.7.2016)

• pankito

Jedinou větu, kterou jsem si odnesl z tohoto snímku, je jejich píseň: JÁ BYCH ŠUKAL, AŽ BYCH PUKAL..KOZY, VOZY...(13.9.2016)

Každý by chtěl být světový dýdžej, ale jen málo lidí do toho dá fakt srdíčko, jako Kevin a Perry <3 Hodnotím to 9/11.(22.12.2016)

Film pro pamětníky :) Genderově vyhraněný film pro pubertální a čerstvě postpubertální mužskou většinu :).(24.4.2017)

• smartynaf

...zbaběle jsem se nedodíval. Být možná kontaminován, pochopim o co jde. Takhle jedna hvězda za Bulvu :-)(21.5.2017)

Kultovní film, který patří k tomu nejhoršímu, co kdy kdo natočil :D je to tak neuvěřitelně strašné po všech stránkách, až je to geniální.(23.6.2017)

Je to prdel! 😂(10.11.2017)

První věc: mám rád přirozený humor a musim věřit hercům, že to jsou prostě opravdu idioti - Kevin a Perry to splňují na 100%. Hraný humor - trapárny typu Tele Tele, apod. opravdu nesnášim. Druhá věc: famózní hudba a nejlepší co jsem kdy ve filmu slyšel. Třetí věc: nechutnosti prostě přecházim a neřešim - osobně mám problém jenom s beďarama :) Nemůžu prostě dát méně než 5* Pěkněj párek čůráků...to jsme :D(17.12.2017)

No dobře, chápu všechny, kteří tento snímek ohodnotili známkou ODPAD, ale já nemůžu, ten film, byl prostě tak ujetej, že se mi nemohl nelíbit. Poul Bulva, byl naprosto famozní idiot a ty dva kamarádský kreténi, to byli pacienti na druhou. Byla to zábavná fraška, ten kdo se nebere moc vážně a chce se dobře pobavit, by se určitě měl kouknout.(12.7.2018)

Tohle je taková úchylnost až je to k smíchu, Samozřejmě jen některý scény. A při scéně s hovnem v moři jsem se málem poblil. Ale muzika je solidní.(9.8.2018)

• ketie

Proč u těchto typů filmů musejí být tak nechutný scény? A proč se vůbec tyhle filmy točí? Vysvětlí mi to někdo, vždyť to není ani vtipný! Já to fakt nechápu - a to mě třeba parodie na 300: bitva u Thermopyl celkem bavila(14.9.2018)

Jedna z pecek, která pobaví... Není to nic pro kravaťáky a podobně. Je to pro lidi, kteří v tom umějí najít to co tvůrce zamýšlel a o tom to je. Kupte si pivko, colu, chipsy a jde se na to...(14.11.2018)

Skvělý film toto takových hlášek co tu je (chleba s marmeládou,že jo keve,slušný). Dvě ústřední postavy kevin a perry jsou prostě outsideři kteří mě bavili celý film a ano dobře tento film nesedne každému ale mě sedl krom jedné nebo dvou scén které na mě byli moc nechutné =78%(23.12.2018)