Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• DaViD´82

V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

Vůbec nechápu to slabé hodnocení. Možná je to žánrovka pro čtyřicátníky, ale mě se to moc líbí. Hudba tomu dává správný směr a je to krásně debilní komedie.(7.7.2019)

• Diego75

Žádnou hvězdičkou se snažím filmy hodnotit minimálně, ale tohle je ten případ, kdy to jinak nešlo. Nevím, jestli tvůrci chtěli natočit něco typu Prci, prci, prcičky, ale pokud ano, tak se jim to rozhodně nepovedlo. Vtipy v tomto filmu jsou nejen trapné, ale dost často i nechutné. Zkrátka nevidím na Klubu sráčů nic pozitivního.(29.7.2019)

• MekyJ

Vymačkávání obřích jebáků, hovno plovoucí do držky tomu jednomu "klukovi" ne to fakt ne díky. Jestli se nad tímhle někdo baví, tak.... Nemůžu napsat že to chápu, protože ne nechápu. A co mě štve nejvíc, že jsem svůj volný čas tomuhle filmu dal dokonce víckrát, protože to kamarád pouštěl, ale už nikdy víc díky.(12.8.2019)

1 13 25 36 45 46 47 48 následující >>