poster

Klub sráčů

 • Velká Británie

  Kevin & Perry Go Large

 • Slovensko

  Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (949)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Vy jste ti čůráčci z letiště, co?" Ano jsou. A já jsem pozvracený, nahozený beďáry i zhnusený extrémně trapnými puberťáky, ale zároveň pevně přesvědčený o tom, že když se mě někdo pokouší rozesmát, tak ho za snahu nemohu hodit do odpadu, i když z něj pravděpodobně právně vylezl.(30.11.2012)

 • mllokovec
  *****

  Skvělý film toto takových hlášek co tu je (chleba s marmeládou,že jo keve,slušný). Dvě ústřední postavy kevin a perry jsou prostě outsideři kteří mě bavili celý film a ano dobře tento film nesedne každému ale mě sedl krom jedné nebo dvou scén které na mě byli moc nechutné =78%(23.12.2018)

 • kacacze
  odpad!

  Ha! Tak přeci jen tu mám favorita na jeden z nejhorších filmů, který jsem díky svému zdravému rozumu nedokoukal do konce a zachránil si tak, eště pár těch mozkových buněk co mi po tomhle výtvoru zbylo.(6.1.2019)

 • Lengom
  odpad!

  Když jsem jednou kamarádovi říkal, ať se podívá na klub rváčů, tak se mě pokusil opravit, jestli nemyslím náhodou klub sráčů a vzápětí jsme se domluvili, že on se podívá na klub rváčů a já tedy na tuhle blbost, která nemá meze.. Rozdíl mezi mími a kamarádovi pocity z prožitku filmu byly velice odlišné. Jasně, že mu se klub rváčů líbil, ale mě tady tahle pakárna, která ve mě vybuzovala i stud vážně ne. Upřímně tohle se může převážně líbit dětem na ZŠ, které se budou smát u každého sprostého slova, které je bude provázet celým filmem. Film hodnotím stejně jako obsah mého odpadního koše, Lengom.(21.3.2019)

 • Dart
  *****

  Vůbec nechápu to slabé hodnocení. Možná je to žánrovka pro čtyřicátníky, ale mě se to moc líbí. Hudba tomu dává správný směr a je to krásně debilní komedie.(7.7.2019)

 • Diego75
  odpad!

  Žádnou hvězdičkou se snažím filmy hodnotit minimálně, ale tohle je ten případ, kdy to jinak nešlo. Nevím, jestli tvůrci chtěli natočit něco typu Prci, prci, prcičky, ale pokud ano, tak se jim to rozhodně nepovedlo. Vtipy v tomto filmu jsou nejen trapné, ale dost často i nechutné. Zkrátka nevidím na Klubu sráčů nic pozitivního.(29.7.2019)

 • MekyJ
  odpad!

  Vymačkávání obřích jebáků, hovno plovoucí do držky tomu jednomu "klukovi" ne to fakt ne díky. Jestli se nad tímhle někdo baví, tak.... Nemůžu napsat že to chápu, protože ne nechápu. A co mě štve nejvíc, že jsem svůj volný čas tomuhle filmu dal dokonce víckrát, protože to kamarád pouštěl, ale už nikdy víc díky.(12.8.2019)

 • soukyd33
  ***

  Pozor! Film není vhodný pro děti a mladistvé. A také pro lidi nad 35 let! Film nás zavede do naprosto stupidní akce, které předchází jen to nejhorší. 😀 Akce střídá akci a jedna je blbější než druhá. Připravte se na úžasnou muziku, která je i dnes legendou. Follow me! Některé hlášky a scény jsou vážně super! Příklad: "Musíme vymyslet něco, čím holky fakt oslníme" A pak ta scéna. 👍😂 Nehledejte v tom nic než humor. Poznámka: Doporučuji shlédnout s více lidmi. Doporučuji alespoň jednou všem ve věkové kategorii. Hvězdiček 3(25.9.2019)

 • ngel01
  *****

  Když jsem tento film hodnotil poprvé, tak jsem měl nutkání dát "odpad". Hned úvodní scéna byla dementní až hrůza. Vlastně celý zbytek filmu byl dementní až hrůza. Ale, za nějakou dobu jsme tento film probírali se spolužáky a když jsme si vyměňovali dojmy, tak jsme došli k závěru, že to je naprosto geniálně dementní. A já si dal repete. A za měsíc znovu. Pak jsem viděl dokument, jak se tento film točil a jak si filmaři tento úlet užívali. A já si tento skvost zamiloval. A to hodně. Každý kdo procházel pubertou, tak tam část sebe sama našel. Nádherný soundtrack s chytlavou českou verzi "Já bych š*kal, až bych pukal", který si povinně všichni na škole zpívali. Nedávno jsem své hodnocení upravil a dal plný počet(15.10.2019)

1 13 25 36 45 46 47 48 následující >>