Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• virus10

Snad bych šel radši k zubařce, než si tohle pustit znovu!!(31.1.2009)

• Dr.film

Pojmenování „Klub sráčů“ se hodí i pro kompletní filmový štáb, který tuhle hovadinu natočil a vypustil na svět.(2.2.2003)

• Nazghul

Tak tohle je největší stupidita, co kdy kdo mohl natočit! Po deseti minutách jsem to musel vypnout! Možná si řeknete, proč to vůbec hodnotím, když jsem to neviděl celé. Protože tento film je zdraví škodlivý a musí se na něj upozornit!(11.2.2003)

• Xeelee

Na téhle sračce nejhrubšího zrna mě zaujaly dvě věci. Zaprvé kvalita filmu, která se vymyká chápání normálního smrtelníka, a DJ Bulva, konzumující chlast velmi svérázným způsobem. Ten záběr mi prostě utkvěl v hlavě a právě díky němu necítím ke sráčům tak silný odpor jako většina ostatních.(14.3.2008)

• Peetas

2 hlavní hrdinové - teenageři, jednoho hraje 40-ti letý chlap, druhého 40-ti letá ženská, to vše doplněno špatným scénářem, není co víc dodat, prostě hrůza.(29.11.2008)

• Exkvizitor

Byl jsem svědkem projekce řady neuvěřitelně příšerných filmů - ale tento je jejich bezkonkurenčním králem. Kdo neviděl, neuvěří.(7.5.2005)

• Jenda

Je to trapné, nevtipné, hloupé, hnusné a dost nechutné. Co je to?...............................Klub sráčů Děkuju bohu, že jsem se na tento paskvil díval jen s bratrem. Kdyby třeba s celou rodinou, propadl bych se studem za toto do země(27.6.2005)

• Janek

Použil bych mnoho nadávek, ale žádná by nevystihla úroveň tohoto "kultovního" snímku. Vše bylo vyřčeno. Distributor změnil název celkem chytře, ale měl ho změnit na "Nejdebilnější film, který byl kdy natočen". Ed Bye Sucks - 0%(12.2.2007)

Do klubu sráčů patří ti co tomu dali odpad!.(13.7.2011)

• BoPo

Malo to byť trápne a nechutné? Gratulujem. Misia bola úspešná.(6.4.2010)

• rawen

Geniální jsou občas ksichty hlavních protagonistů a jejich song Kozy Kozy - jinak je to trapné, přehnané, fekální humor v nejhorším slova smyslu. 4/10(19.12.2005)

• maseer2

neskutečná blbost.. ale já pro ni mám tak trochu slabost :)(22.3.2008)

• Stanislaus

Dvojice naprosto vypatlaných vymaštěnců se snaží prorazit "hitem", ve kterém zní opakovaně "Já bych šukal, až bych pukal, kozy, kozy ... ". Tady je zřejmě něco špatně a mně je špatně z tohoto ... "filmu" či jak bych to měl vlastně nazvat. Nechutné scény alá plovoucí hovno či vymyčkávání beďarů opravdu nepatří do seriózních komedií. A samotnou třešničkou na dortu byl ten imbecil Bulva. Ta jedna hvězdička nejspíš za odvahu něco takového natočit a pustit to do éteru.(2.12.2009)

Dlouho jsem se tomuto snímku vyhýbal a když už nastal okamžik, byl jsem připraven na dva dementní puberťáky, nevkusné vtipy a paraztování na úspěchu jiných. Není to nějak zásadní komediální kousek, ale má své chvíle.(26.10.2010)

Tohle je snad nejbláznivější komedie, ale soundtrack má dost parádní.(4.9.2018)

Taky jsem na druhe straně toho pomyslného břehu:) Zjistila jsem si. že představitelé jsou již ve věku, kdy by mohli mít doma nějakého takového puberťáka a tak třeba zatoužili zcela zparodovat jejich životní styl . a to se jim opravdu povedlo:) Takže si myslím, že je to jen o nepochopení toho co chhtěli tvůrci říct. Mě asi hodně oslovila scéna s rudnutím:) To jsem málem umřela smíchy.(24.7.2005)

• Mononoke.

Hnus který mě urážel od začátku do konce...stydim že zastupuju živočišný druh který točí takovej odpad, protože tohle by vážně natočila a nazpívala (uuuuhhh kozy jako vozy) i opice.(23.3.2008)

• 902 10

kevin & perry go large si sice tvari jako film, ve skutecnosti to je domaci video chovancu jedlickova ustavu z ozdravneho pobytu na ukrajine, plne nevkusu a obscenich hereckych vykonu. na prelomu milenia bylo v mode jezdit parit na ibizu, takze byli hlasy slintajicich dementu pozdeji predabovany osazenstvem spolku pratel helia a pribeh zasazen na baleary. dj sysel k tomu vsemu za hodinu na sve kourici 386 stvoril nudny trancik, za ktery shovivave udeluji hvezdu. ti z vas, kteri se smeji posmrtnym prdum a konske erekci, si muzou pro klid v dusi pridat jeste jednu.(3.2.2006)

• Handle

Nesnáším komedie, kde si nasadí extra debilní herce a sázejí na nechutnosti v mínění, že je to vtipné. A to jsem myslel, že to tak hrozné nebude... Opravdu trapný film.(10.11.2009)

Parádní komedie - viděla jsem ji tak 4x a směju se u ní doteď...(7.11.2005)

1 2 3 4 5 6 7 8 13 25 36 48