Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Melies

0 / 10 Áááá, moje oči, moje očííí!!! Prečo ja??? Veď som celý rok poslúchal (tie ockove cigarety sa FAKT vyfajčili sami, vážne!) a umýval som si ruky každý druhý, opakujem DRUHÝ, deň!!! A všimnite si, že som vytvoril rekord v počte interpunkčných znamienok! ZNAMIENOK!!!(24.2.2005)

Už ani nespočítám, kolikrát jsem to jako mladej viděl. ANO, je to dementní, ANO, je to trapný. Ale co si pamatuji, já se u toho královsky bavil. 3*+1* za osobní dojem.(25.3.2013)

• Francik

Jeden z mála filmů, na které jsem musel koukat na vícekrát. Dokonce asi na 6x. Otřesný filmový zážitek, který mě, je-li někým chválen nutí dotyčného psychoanalizovat. Přejme si co nejméně takových símků. :-)(19.5.2007)

Paul Bulva na plac!!!! Kozy, kozy...když chceš být nebo alespoň vědět, co je to slovo out, pak si myslím není lepší příklad než tahle komedie. Lépe řečeno nechutná komedie, ještě lépe velmi nechutná komedie a úplně nejlépe zvrhlá a nechutná komedie. Ale co, je to fakt sranda. Pravda je ale ta, že už je to nějaký ten pátek zpátky, co jsem to viděl, tak je dost možné, že by mi to nyní přišlo jako zvrhlá a nechutná tragedie...těžko říct.(27.8.2007)

• buldock

Imbecilita nejhrubšího zrna , nic víc , nic míň. Prcičky jsou proti tomu oscarovou záležitostí! ;-)(9.3.2008)

Hovadina to je, ale zábavná :-)(10.2.2009)

• verbst

Ó můj BOŽE ! ! ! Na tohle, že dal někdo peníze. Tohle, že se někomu líbí. Na tenhle skvost jsem narazil ještě na zíkladce, a "znoviobjevil" teď. Nedá mi to, a podělím se o svůj názor. Žena ve svých čtyřiceti, hrajíc demnta žeroucího hovna? Podívejte se ne začátek méhpo komentu. Mluví za vše... První, a zatím jediný film, který mi doopravdy zvedl žaludek.TOTO JE ODPORNÁ SRAČKA!(14.7.2009)

• Mr. Filuta

Bez nadsázky tohle identifikuji jako naprosto nehorší film, co jsem kdy viděl. Je to tak zvrácené a špatné, že jsem od toho nedokázal odtrhnout oči - čímž se tenhle paskvil naprosto diverzifikuje od sraček podobných.(4.2.2014)

• Vojcl

Nechutná, trapná a špatně natočená fraška, která se snaží být celovečerním filmem. Nejenže jsem se vůbec nesmál, ale dokonce jsem se párkrát málem pozvracel. Všem zúčastněným bych doporučil najít si jiné povolání.(30.9.2005)

Musim se smát nad tim, jak 70% lidí tady píše, že je to strašně trapný, a ubohý, a nechutný, a přitom se tomu každej druhej z vás blbců směje ještě hodinu po filmu. Stejně jako já, můžu na to kouknout 30x, a bude to furt prdel. Nebuďte zas takový konzervativní suchaři ...(21.6.2014)

• Politik

Nic horšího jsem neviděl, dělalo se mi špatně už na začátku, opravdu zlé.(12.10.2008)

Môj najobľúbenejší dobrý-zlý film, ktorý som prvýkrát videl ako malý šrac takmer bez vkusu, a vďaka tomu sa na to nedokážem pozerať kritickým okom. Je to proste sranda a moje najväčšie guilty pleasure :)(19.4.2009)

• blackrain

Co to sakra bylo? Pouze asi 2x jsem se pousmála. Takové podivné experimentování s diváky fakt nemusím. Holt, mám hranice vkusu stanovené jinak než tvůrci tohoto skvostu a taky mi už dávno není 14 let.(18.2.2011)

• K.B.L.

Na tento film jsem byla donucena se koukat. Nejsem cílová skupina tohoto humoru, takže mi 99% rádoby vtipných gagů přišlo neuvěřitelně trapných a hloupých. Jednu hvězdičku dávám za inspiraci do života, kdy jsem na Ibize musela navštívit Amnezii, abych se pak mohla chlubit, jaká jsem frajerka.(3.5.2011)

• Suzana

Bože za co?!! Fekální humor nesnáším, a tohle jsem byla nucena shlédnout na střední, když se ke konci roku neučilo a někdo přinesl do třídy toto "veledílo". Vážně jsem se ani jednou nezasmála, něco tak nevkusného už dlouho neuvidíte. Jako dívaka mě to uráželo a nechápu, jak se tomu mohl někdo smát? Inu, proti gustu....(28.12.2007)

• René.girl

Tak tenhle film naprosto nesnáším a nechápu tu masu lidí, kteří ho milujou???Proč???(13.2.2010)

• decouble

Nikdy nepochopim, jak se to někomu může líbit. Scéna, ve které hrdina ve vodě spolkne svůj exkrement, je asi ta nejubožejší filmová bída ze všech, a to nemluvím o mačkání beďarů a scéně, kdy jsou hrdinové tragicky pobliti, přičemž režisér v této sekvenci navíc hraje na smutnou notu. Nerad používám vulgarismy, ale tady se nedá použít jiné slovo než SRAČKA! A nezachrání to ani skvělý Rhys Ifans jako DJ Bulva.(30.4.2007)

• FilmFan24

Tento film bych teda nedoporučil ani svému největšímu nepříteli!(11.6.2008)

Kdysi jsem na nem byl v kine Evropa na Kulataku. Byli jsme tri a museli jsme se skladat na 4. listek, aby ten skvost vubec promitali. Na plovouci hovinko nikdy nezapomenu, jeden z opravdu vrcholnych snimku zabyvajicich se tanecni kulturou, must see zalezitost kazdeho fanouska elektronicke hudby... :))(31.3.2013)

• Derek

vedel som, že ten film bude sračka (hrozné recenzie, snáď vo všetkých periodikách), ale že až taká? klub sráčov je prvá komédia u ktorej sa mi bolo zle od žalúdka (vytláčanie "jebákov" - znie to drsne, ale ešte hnusnejšie to vyzerá), je to prvá komédia u ktorej mi boli hlavní hrdinovia od začiatku do konca absolútne nesympatický (už ste videli aby puberťákov hrali 30 ročný chlap a žena?), je to komédia u ktorej som sa skoro vôbec nezasmial (ale počas celého filmu som sa cítil trapne, asi preto že som sa na to pozeral). potrebujete ešte viac varovaní?(12.6.2004)

• Had6

První film, který jsem vypnul v polovině kvůli tomu, že se na to prostě nedalo dívat. Do této doby jsem to vždycky nějak vydržel, nebo jsem si užíval to, jak je film hloupý. Tady to prostě nejde. Je to prostě děsný. Odpad! je snad i hezké hodnocení a nemůže vyjádřit to, jak se mi to nelíbilo.(10.6.2006)

1 4 5 6 7 8 9 10 13 25 36 48