Jeden ze známých principů říká: „Myšlenka nemožnosti pohromy často vede právě ke katastrofě." Jeho platnost se potvrdí v případě experimentů s novým typem udržitelné energie, které se vymknou kontrole a v podobě nepřirozeně silné bouře začnou ohrožovat nejen pobřeží Spojených států, ale i celou Severní Ameriku. Tuto oblast sužuje série hurikánů a kdo se před nimi neukryje do bezpečí, ten to má spočítané. Středoškolský učitel přírodních věd Nathan Sims (Casper Van Dien) se ocitne přímo v centru událostí. Musí dostat svou ženu a syna do bezpečí dříve, než se hurikány spojí a vytvoří tzv. „hyperkán", bouři dost silnou na to, aby z mapy vymazala celé Spojené státy. (Řitka video)

Trailer

Nettrass

Úžasný film. Ještě nikdy jsem se u katastrofického filmu tolik nenařehtal. Za zvlášť báječný nápad považuji hledání středu hurikánu pod zemí. Také dialogy jsou skvělé. Na hlášku ,,musíme to zastavit,, a ,,mami co je to?,, jen tak nezapomenu. Prostě u filmu, který má 10 a více procent, se už takhle nezasmějete:-). ()

Wacoslav1 odpad!

No ty woe. Jenom jsem u Sharknada ty tragédy z Asylum pochválil a jako by mě slyšeli, tak okamžitě vyrukovali s touhle hyper sračkou s Casperem Van Dienem který je téměř vždy zárukou kvalitního zážitku. No přiznám se bez mučení nezvládnul jsem to vypnul jsem to v půlce. Mám velkou výdrž a občas dostanu až zvrácenou chuť na nějaký opravdu špatný film, ale toto se prostě nedalo fakt ne... Ps ještě jedna poznámka: Jsem zvědavý kam až to toto dílo dotáhne v kategorii nejhorších filmů. Potenciál je tu jako hrom. 0% ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Viděl jsem z toho dvě minuty, pak se má levá hemisféra začala vztekle prát s pravou a obě pokřikovaly, že tentokrát to na těch pět minut informačního rychloposuvu teda jako nebude. Ono dávat filmům společnosti Asylum cokoliv jiného, než odpad, je už z principu její existence něco absurdního. Ale zase tam mají retardovaný tornádo, na který střílí lejzrem, nebo tak něco. Blueegheeehehehe.... ()

liskam odpad!

99,8% komentařů které píšu se věnují filmu pod který je píšu. Tady ale udělám výjimku, a napíšu něco ze života, co se mírně přibližuje tomuhle skvostu.... To jsem si takhle koupil polovinu velikého melouna. Byl opravdu veliký, ta polovina měla třeba 6 kilo. Jelikož jsem měl hlad a taky chuť, začal jsem jíst a za nějakou dobu (cca hodinu,možná déle ) jsem ho spořádal. Už v polovině mě začalo značně škrundat v bříšku, ale nezalekl jsem se toho. Po dojedeni těch kil červené sladké vody jsem pěkně mazal na hajzl a tam jsem všechno vychcal prdelí, trvalo mi to asi 10 minut. První myšlenky, když to ze mě litalo byli.. ,ty jo to mě ten meloun krásně procistil, to je paráda. Ale jak jsem tak seděl na tom hajzlu, začal jsem přemýšlet nad tím, co by se stalo, kdybych si koupil toho melouna celého a jedl bych bez přestání i na tom hajzlu... Slušně psáno, by se ze mě stal na hodinu průtokový drtič a ohřívač ovoce. Takže zkušenost by byla zajímavá, ale jinak by se člověk topil 2 hodiny ve sračkách. Stejně jako u tohohle filmu. :) Za mě 2% ()

Gilmour93

Hned jak začaly v hurikánu vířit horkovzdušné balóny jak při losování šťastných deset, věděl jsem, že bude veselo.. Casper Van Dien, osoba, jenž se za život zúčastnila více sraček než bakterie cholery, jezdí po Americe s větrem o závod a vysoce fundovanými vědeckými radami zachraňuje svět. Garantuji vám, že při finální scéně, kdy při poryvu superbouře asi tři minuty visí za jednu ruku z kanálu a přitom hraje dramatická hudba, nebudete dýchat. Jen jestli to nebude tím, že se dobrovolně udusíte polštářem.. Podíval jsem se na stránky Oxford Dictionaries a u slova Asylum našel definici: „An institution for the care of people who are mentally ill.” Myslím, že to mnohé vysvětluje.. ()

• Film se natáčel v Alabuquerque v Novém Mexiku. (rafix)