Letošní láska

This Year's Love

Drama / Romantický / Komedie

Velká Británie, 1999, 108 min

Hořkosladká britská komedie.(17.1.2007)

Propletenec milostných příběhů několika relativně mladých lidiček v průběhu dvou let, aneb jak svérázně překousnout první dva roky manželství... Letošní láska je hezky natočená, mírně komediální filmová podívaná, doplněná slušnými hereckými výkony neokoukaných tváří a dobrou muzikou, postavená na základech zajímavého a originálního scénáře.(9.6.2003)

• jhrasko

Sklamanie. Podobných filmov tu bolo tolľko, pred i po, že to tentoX proste nefunguje. Chýba režisérska invencia a scenáristické prekvapenia a tým pádom na mňa nezafungoval ani skvelý cast (a že by mohol). A tak najlepším na tejto skúsenosti ostáva hudba Davida Graya - ktorá ale stojí za pozornosť sama o sebe a film nepomáha jej zviditeľneniu, ale práve naopak. Čo je málo.(26.10.2009)

Znáte to. Je pár, rozejde se, každý chodí s někým jiným, zjišťují, že to nebyl ten pravý, seznámí se s dalším, ten není taky ten pravý a na konci se zase sejdou a zjistí, že se mají rádi. Nic nového pod sluncem(29.5.2003)

Veskrze průměrný film, který mě ale obohatil o poznání, že Kathy Burkeová není vůbec tak špatná herečka, jak by se mohlo zdát z filmu Klub sráčů. 50 %(5.1.2004)