poster

Takoví normální Američané - Série 6 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Akční

USA, 2018, 7 h 20 min (Minutáž: 44 min)

Komentáře uživatelů k sérii (2)

  • Necrotongue
    ****

    Tak jsem prožil šest let s "Američany" a zjistil jsem, že mi budou velice chybět. Šestá sezóna mě sice nenaplnila nadšením, pouze čtyři epizody u mě dosáhly na pětihvězdičkové hodnocení, ale nedočkal jsem se ani těžkého zklamání, které jsem očekával. Nejvíc mi asi vadila zbytečná proměna Elizabeth v bezcitné monstrum, když tvůrci v předchozích sériích pečlivě pracovali na obou polohách její osobnosti. Je ale faktem, že mě tím zmátli, a zakončení seriálu tak pro mě bylo překvapením.(31.8.2018)

  • warrenur
    ****

    Dej sa v case vyraznym sposobom oproti tomu v poslednej casti piatej serie posunul. Avsak nielen v case a pomeroch zobrazenych v Amerike a Rusku, ale hlavne "vyvinom vztahov v nasej spionaznej rodinke". Tomu vhodeniu do vody novych pomerov som sa prispoboval v tejto casti hodne dlho, prakticky az po samy zaver. Preto o hviezdu menej. Inak je to opat pecka a ako otvarak k dalsim castam jej zaver pracuje perfektne. A zmenu vo vztahoch vnimam osviezujuco. Akurat sa uz teraz mohli dotknut vztahu Phillipa a k Paige. To ma fakt zaujima. Tiez Stanova partnerka bola predmetom naseho zaujmu a tu sme sa nic blizsie nedozvedeli. Psychicke rozpolozenie Elizabeth a to drasticke opatrenie v tejto casti je rozhodne odstrasujuce. Cista rozbuska...parada. ;)(7.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace