Philip ve Stanovi znovu oživí podezření, když mu oznámí, že musí pracovně odletět za Elizabeth do Houstonu. Zatímco Philip přilétá do Chicaga, dostává se Stan při odvozu Henryho k velkému množství informací. Elizabeth se svěří Philipovi s některými detaily svého hlavního úkolu a chicagská operace se podle očekávání nevyvíjí nejlépe... (Necrotongue)

yvona

Tak jsem se přece jen dočkala toho, že Stan na konci 7. epizody 6. série trošičku propojil své neurony, o kterých asi neměl v průběhu šesti sérií ani ponětí,že je má. . Tleskám. Velmi mě to pobavilo :-)) ()

Necrotongue

Sedmá epizoda byla návratem ke všemu, co mám na "Američanech" rád. Jenningsovi opět fungovali jako zamlada, tempo příběhu bylo parádní, atmosféra skvělá a akce nezůstala pozadu. Zatím šlo o jasně nejlepší díl šesté sezóny, která je jinak dost rozpačitá. ()

rudeboy

Asi najlepšia časť celého seriálu. V momente keď to tu hodnotím a píšem tieto riadky, tak to tu má 100% :) Každopádne čo sa mňa týka, tak po pre mňa trochu slabšej piatej sérii som si neskutočne užíval túto šiestu. Najmä rozmedzie od prvej po túto siedmu časť. ()