Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Těhotnou ženu s psychickými problémy začne pronásledovat duch zmizelé dívky. Donutí ji to tak pátrat ve své minulosti, což ji přivede k děsivým odhalením... Bianca je v pátém měsíci těhotenství, šťastně vdaná, těšící se na své miminko. Má za sebou ale psychické zhroucení po několika předešlých potratech. Tentokrát je vše v pořádku, až do doby, kdy Bianca skoro všude vidí podivnou ženu s mokrými vlasy. Nejdříve se domnívá, že se opět ke slovu hlásí její mentální nemoc. Když ženu uvidí v televizi a zjistí, že je pohřešovaná, pravděpodobně zavražděná, začíná uvažovat o nadpřirozených jevech. Kvůli její předchozí psychiatrické léčbě jí ale nikdo nevěří. Navíc žena začíná vyhrožovat, že ublíží jí i jejímu dítěti, proto Biance nezbývá nic jiného, než aby sama zjistila, o co pohřešované ženě jde... (TV Nova)

(více)

Recenze (23)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Horory o těhotných mám ráda, protože většinou nebývají vůbec špatné (ty horory). Přízrak zmizelé ale není horor v pravém smyslu slova, jde spíš o thriller s prvky hororu, protože jsem se teda nelekla ani jedinkrát. A taky kdyby to nebyla hysterická Rebecca Da Costa, ale přirozená Jesica Alba, hodnotila bych výše. Tady mi zkrátka bylo jedno, jak to s dítětem dopadne, kdo koho zabil a kdo koho zabije. No a Jess... to je prostě pořád Jess z Gilmorek, i když už je teda dost starej (proboha, fakt je mu už osmatřicet??), ale pořád má stejnej kukuč. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Horor o tehotnej ženskej, ktorej sa zjavuje pomstychtivý duch, a tak musí odhaľovať minulosť, aby mala svätý pokoj. Hlavná hrdinka ušla, nakrútené v poriadku, pár atmosferických momentov a 2-3 ľakačky sa tu tiež našli, keď mala všelijaké vidiny a počula hlasy "zo záhrobia". Ináč to neprináša ani štipku inovácie, podobných hororov tu už bolo množstvo a tento nevyniká vôbec ničím. Priemerné, obyčajné, prevarené, ale sledovateľné. ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Tahle novinka by se dala shrnout dvěma slovy a to ,,podělaná nuda´´. Příběh je snad nejtuctovější, co jsem za posledních několik let viděl, předvídatelný a v roce 2014 to působí jak nějaká epizoda ze seriálu Colombo normálně.Lekačky možná dvě.Herci nepříjemní a hlavní hrdinka mluví jak mongoloidní kurva, co kouří mafiány za nocleh v nějaké favele.Strašně špatný a hlavně neskutečně zbytečný film, který natočil režisér s absolutně nulovým talentem.Až se k tomu dostane víc diváků, půjde to rapidně dolů.Jediné pozitivum je výtečná práce se zvukem, ale to už je u hororů v téhle době snad už samozřejmost.Jak se má kariéra výtečného herce posunout někam kupředu, když pan Ventimiglia bere role v tak nudných bracích a co v tom dělá Andie MacDowell už nepochopíte vůbec.15%. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Tehotnú ženu s psychickými problémami začne prenasledovať duch nedávno zmiznutého dievčaťa, ktorý ju privádza k nečakaným, no zároveň nebezpečným odhaleniam... Pekne spracovaná, no dosť vyčerpávajúca hororová novinka, ktorá sa snaží vyzerať múdrejšia než je. Pritom však len varí z už dávno vyvarenej vody, väčšinu toho, čo sa udeje divák buď čaká alebo tuší a nasilu prichádzajúce zvraty vyznievajú často rozporuplne, až trápne. Nič moc teda. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Vidíte jí? Každý den je to horší.......... Hned, jak jí doktorka řekla, že když "nebude jíst ty prášky, bude mít větší halucinace", začal jsem o filmu pochybovat. Pochopil jsem, že to nebude zase syrové, ale že to budou svádět na halušky. Kdykoliv se to totiž dá svést na nebraní prášků, příběh tím trpí. CITÁT - Dones mi raději pivo.............. Dialog u stolu v prvních minutách příběhu byl velmi stupidní a dal tak nahlédnout do pozadí celého příběhu. CITÁT - Musíte brát léky........... Nebavilo mě to, nic zajímavého zde tvůrci nepředvedli, hudba průměrná, herecké obsazení neznámé a nulové napětí. Kamera se taky moc nepředvedla. CITÁT - Já vím, co jsem viděla.............. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v americkém státě Georgia, ve městě Savannah. (Terva)

Reklama

Reklama