Přízrak zmizelé

Devin Maurer

Scénografie:

Peter Cordova
  • stration

Ne příliš zajímavý film, kterých tu už bylo dost a dost. Těhotná ženská s vidinami docha, který od ní pochopitelně něco chce, a tak se chudina dozví v jakože překvapivém závěru i to, co nikdy vědět nechtěla. Pár lekaček funguje, atmosféra taky celkem slušná, pointa zbytečně prodlužovaná díky tupým policajtům. Celé ale velmi lehce zapomenutelné a nevýrazné.(8.2.2016)

• MickeyStuma

Mysteriozní thriller svoji naivitou a neochotou nějak zaujmout je dnes po daleko honosnějších snímcích na stejné téma dosti obrovskou odvahou. Co si tvůrci tímto mysleli? Tolik patosu během chvilky se jen tak nevidí. Scénář děravý jak ementál, atmosféra absolutně bez napětí a o efektech se raději ani nezmiňovat. Snímek takto zpracovaný se hodí tak leda na televizní obrazovky pro nenáročné diváky nemající odvahu se dívat na jiný alespoň temně atmosferický film.(3.10.2015)

Horor o tehotnej ženskej, ktorej sa zjavuje pomstychtivý duch, a tak musí odhaľovať minulosť, aby mala svätý pokoj. Hlavná hrdinka ušla, nakrútené v poriadku, pár atmosferických momentov a 2-3 ľakačky sa tu tiež našli, keď mala všelijaké vidiny a počula hlasy "zo záhrobia". Ináč to neprináša ani štipku inovácie, podobných hororov tu už bolo množstvo a tento nevyniká vôbec ničím. Priemerné, obyčajné, prevarené, ale sledovateľné.(6.8.2014)

Horory o těhotných mám ráda, protože většinou nebývají vůbec špatné (ty horory). Přízrak zmizelé ale není horor v pravém smyslu slova, jde spíš o thriller s prvky hororu, protože jsem se teda nelekla ani jedinkrát. A taky kdyby to nebyla hysterická Rebecca Da Costa, ale přirozená Jesica Alba, hodnotila bych výše. Tady mi zkrátka bylo jedno, jak to s dítětem dopadne, kdo koho zabil a kdo koho zabije. No a Jess... to je prostě pořád Jess z Gilmorek, i když už je teda dost starej (proboha, fakt je mu už osmatřicet??), ale pořád má stejnej kukuč.(22.9.2015)

• korbitch22

Tahle novinka by se dala shrnout dvěma slovy a to ,,podělaná nuda´´. Příběh je snad nejtuctovější, co jsem za posledních několik let viděl, předvídatelný a v roce 2014 to působí jak nějaká epizoda ze seriálu Colombo normálně.Lekačky možná dvě.Herci nepříjemní a hlavní hrdinka mluví jak mongoloidní kurva, co kouří mafiány za nocleh v nějaké favele.Strašně špatný a hlavně neskutečně zbytečný film, který natočil režisér s absolutně nulovým talentem.Až se k tomu dostane víc diváků, půjde to rapidně dolů.Jediné pozitivum je výtečná práce se zvukem, ale to už je u hororů v téhle době snad už samozřejmost.Jak se má kariéra výtečného herce posunout někam kupředu, když pan Ventimiglia bere role v tak nudných bracích a co v tom dělá Andie MacDowell už nepochopíte vůbec.15%.(8.10.2014)

• - Natáčelo se v americkém státě Georgia, ve městě Savannah. (Terva)