Mladá PR specialistka mezinárodní ropné společnosti a zoufalá vdova se spolu na vlastní pěst pouští do vyšetřování vraždy tří evropských pracovníků v nigerijském ropném přístavu Port Harcourt. Během pátraní po pravdě se dozvídají, že zavraždění muži byli zapleteni do velkého spiknutí a jejich vraždy nemají na svědomí únosci, jak se původně předpokládalo, ale skutečná příčina jejich smrti je mnohem komplexnější a prsty v ní mají ti nejmocnější muži ve městě. (NJD)

NJD

„Just another little story in this endless story of greed.“ WOW z mýho pohledu asi jeden z nejupřímnějších filmů o Africe. Bylo vidět, že tvůrci o těhle končinách doopravdy něco vědí a nejednalo se o filmaře natáčející své filmy na zeleném platně, kteří se do cílové destinace vypraví jenom pro pár záběrů. Tohle bylo doopravdický. A mně se to doopravdicky hodně líbilo :) Obzvlášť pak první část, která byla nadupaná dějem. Ve druhé části už sice bylo pár hluchých míst, ale na atraktivitě to filmu zas tak neubralo. Hlavně kvůli některým hodně silným monologům kritizujícím africké poměry, které jako by mi mluvily z duše. Ale už dost, nebudu se tady dál rozplývat, prostě si ten film pusťte (dá se stáhnout přes torrenty) a užijte si trochu jiný filmový drama, než jste zvyklí :) ()