Love Live! School Idol Project (TV seriál)

• japonský

ラブライブ! School Idol Project

Love Live! School Idol Project

Animovaný / Hudební

Japonsko, 2013, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Moje první anime, kde byly JENOM holky:D Bylo to zábavný, veselý a písničky byly fajn. Oddychovka. Sice jsem doufal v nějaký facky a hádky, ale nic z toho nebylo.. Takže škoda, ale přesto to bylo lepší, než jsem čekal. Zhlédnuto za jeden den!:D(6.3.2015)

• fr3ak

Důvod vzniku tohoto anime je celkem jasný a myslím, že není ani třeba ho tu rozebírat, protože se na něj krom cílovky asi nikdo nevydrží dívat déle než jednu epizodu :) Samozřejmě že největší síla seriálu bude vždy (jak jinak) hudba, bohužel její zařazení mne mílovými kroky míjí (ale je pravda že uši nerve a poslouchat se dá), takže její hodnocení bych nechal povolanějším. Po první epizodě nezajímavé a nudné, dál sledování neplánuji a samozřejmě i nehodnotím.(19.1.2013)

Je 17. 8. 2018, čiže viac ako dva roky, keď som to videl prvý krát. K LL mám vo zvyku akosi písať veľmi dlhé komentáre, ale tu som sa toho zriekol, pretože 1. séria zastupuje v obľúbených celé Love Live a tak len jednoducho vyjadrím svoje city. Pri jednom komentári som povedal, že "µ's som si zamiloval ako sestry". Skutočne. Keď som to začal pozerať prvý krát kedysi, nikdy by ma nenapadlo, že sa z toho stane asi môj najobľúbenejší a najemocionálnejší seriál života. Nezačalo to ale touto sériou, ale po filme a ova, ktoré vo mne doslova niečo zlomili. Ďakujem vám, µ's.(9.7.2016)

• CarnTheNunya

Neříkám, že to není chytlavé, ale třeba taková Zombieland Saga je taková povedenější a lepší (není to žánrově omezené jen na pop, je tam třeba i Death Metal). Dropuji to po třetí epizodě.(9.7.2019)