Ovládnout tajemný zákon štěstěny? Vydělat jmění ve vrtkavé ruletě? To je přece zhola nemožné! A přece se to povedlo. Gonzalo vymyslel systém, jak ruletu legálně pokořit. Amsterdam, Las Vegas, Austrálie, Paříž, Madrid, Macao… S příbuznými zruinuje kasina po celém světě a splní si svůj sen. Sledujte skutečný příběh španělské rodiny Pelayů, kteří se stali legendou. Akční komedie o chuti do života a o tom, jaké to je ovládnout svět ve dvaceti letech. To není jen pohádka, ale příběh založený na skutečných událostech! (oficiální text distributora)

Enšpígl

Občas jsem se nemohl zbavit dojmu, že sleduju španělský příbuzný Dannyho parťáků. Film funguje jako oddychovka docela dobře, zejména scény mezi jednotlivejma členama rodiny jsou docela zábavný. Ovšem příliš nevěřím tomu, že by se Casina nechala ruinovat aniž by z jejich strany nepřišla tvrdší reakce. Systém , kterej zde byl prezentován byl sice vyřčen, ale měl k němu tolik otázek, který se už zde nikdy nenamáhál vysvětlit, že mu příliš nevěřím, pokud to je podle skutečnosti, byl bych rád, kdyby mě někdo z rodiny Pelayů napsal podrobnosti a pak hurááá do casin. ()

Jara.Cimrman.jr

Nikdy jsem přesně nevěděl, čím chci být až jednou překročím šedesátku a budu konečně dospělý. Nyní to již vím - chci ruinovat casina. Stačí mi k tomu jen početná rodina, nějací ti Číňani a seznam čísel, na kterých ruletová kulička nejraději odpočívá. Jak snadné! A funguje to, i když je větší část rodiny dementní. Přesto této pelayské historce tak nějak úplně nevěřím, ale komu nevadí, že bude v případě špatné spolupráce kuličky přespávat nahý na ulici, tak ať tohle bere jako slušný instruktážní film. Já zatím vymyslím solidnější systém fungující na principu kombinace věštění a únosu rodiny majitele casina. ()

Terva

CITÁT - Pokud jdete za svým snem, má váš život smysl......... Natočeno podle skutečného příběhu rodiny Pelayových. Jak jednoduché - najít systém sázek v ruletě. Když budete sázet denně sedm hodin u čtyř pěti stolů tak za dva tři měsíce můžete začít vydělávat. CITÁT - Založíme spolek.......... Je Americkým snem vyhrát v ruletě? V tomto příběhu jo. A splní se ten sen? Uvidíme. CITÁT - Je snad nezákonné sázet na stejná čísla?......... Celá ta skupina (rodina) Pelayových jsou čísla sama o sobě. Až se člověk zamýšlí nad tím, zda můžou tihle tupci (a že se jako tupci chovají) obrat kasino. Mají víc štěstí než rozumu a to doslova. Asi to bude tím Vikingským zaříkávadlem. Ani se neptejte na český překlad. Jenže, když začnete moc vyhrávat, neuniknete pozornosti majitelů kasin. Následují zákazy a vyhazov. Hra začíná. CITÁT - No tak, jedno číslo na rozloučenou.......... Scéna na záchodě okolo 52 minuty je skvělá. CITÁT - Šlápl jsi mi na nohu.......... Čím déle jsem se na to koukal, tím více se mi to zdálo monotónní. Znáte to pořekadlo - v nejlepším přestat. ()

Havaj8

Tak španělové. Co se týče hororů, v tom poslední dobou patřej mezi elitu. Teď přišli s hazardem, konkrétně s ruletou. Musel sem to vidět. Každopádně už od začátku bylo jasný, jak to má dopadnout. I přesto mě to zajímalo, ten románek se mi tam nehodil, i když potřebovali nějakou vsuvku, šlo by to nahradit jinak. Škoda, že opravdu neukázali a neprobrali detailněji tu výherní metodu, kvůli který na to koukal asi každej gambler. Ruleta je prostě fajná. ()

Johnny.ARN

Na to, že to je španielske, malo to celkom zaujímavú, ba priam dovolím si povedať hollywoodsku produkciu. Boli tu filmy o pokry, black jacku ale ako oklamať ruletu, to tu ešte jakživ nebolo. Nápad fajn, prevedenie tiež. Herci zaujímavý, najmä Bruhl, ktorý suverejne kraľuje. 3 z 5 ()

tommmy89

Film sa dal pozrieť, ale nebol tak kvalitný ako napríklad "Oko berie". Viac som ani nečakal, ale pozrieť sa dal, aspoň som sa nenudil. 3* ()

Hanys_

Až na fakt, že jsem moc nepobral ten jejich geniálně jednoduchý systém, celkem slušná oddechovka s fainovým závěrem. Jestli ale někdy přijde svižnější americký remake, tak rozhodně nebudu proti. 6/10 ()

lucijelucije

Winning Streak se Španělsku moc nepovedl. Přijde mi, že se E. Cotés trochu snaží nešťastně napodobit Ocean´ s Eleven. Filmy z kasína nejsou moje parketa, ale dají se natočit tak, aby zaujaly i rozsáhlejší obecenstvo diváků. Ale bohužel tomuto snímku se to nepodařilo. Vtipné situace, kterých tedy moc není, jsou až příliš uměle vyvolané, zápletka je strašně chabá, a příběh celkově slabý, nenadchne vás, unudí vás. Horší průměr..40 % ()

Olík

Hned po prvním roztočení rulety musí být, díky výraznému pyrenejskému šmaku, každému jasné, že nemáme co dočinění s typickou hollywoodskou záležitostí. A hned jak se kulička zastaví na jednom z třiceti sedmi čísel, je každému jasné, že jsou typické hollywoodské záležitosti Eduardu Cortésovy mustrem. Jinak jde o slušně fungující odreagovačku v níž můžete rozpoznat vliv spousty podobným tématem se zaobírajících snímků….taková malá španělská sázka na jistotu, červená nebo černá, sudá nebo lichá. ()

vozralec

Jak ruletou ke štěstí přijít. Zřejmě to chtělo podrobněji vysvětlit výherní metodu. Člověk stále čekal, kdy nastoupí na scénu kasinovská banda potlačující fyzickým násilím úspěšné hráče. A ono nic. Naštěstí to vynahradilo "kůzle" ze seriálů Na lodi a její vystavení kůzlátek. ()

Mamlas odpad!

Filmy, kde se kdosi snaží přehrát ruletu (aj.) jsou hloupé od principu stejně jako je podobně hloupý nápad ji přehrát. Pokud nám někdo tlačí do hlavy, že to jde, je to stejně reálné jako sci-fi s Tomem Cruisem. Tento film je navíc velmi nudný a nezáživný, vůbec jsem to nedokázal sledovat. (4%) ()

ludovit14

Skutočne obdivuhodná banda machrov Pelayovcov,ani sa mi nechce veriť,že je to podľa skutočných udalostí.Je to veľmi dobrý námet na príbeh,ktorý bohužiaľ režisér Eduard Cortés vôbec nedokázal zúžitkovať plnohodnotne-ďalší Španielsky babrák.HOD:60%.Tu som prižmúril oči,kedže Cortés je z BARCELONY(môj FC klub).PS:veľká,veľká a ešte raz veľká škoda-že tento príbeh nechytil do rúk odborník!!! ()

Blackwolfik

Hrozní herci, hrozný dabing. Příběh by nebyl tak špatný, kdyby to bylo natočeno lépe a víc vysvětleno, na čem ten princip funguje. To se z filmu nikdo nedozvíte. Postrádal jsem víc matematiky a taky jsem čekal nějaký lepší konec. Ale to nemění nic na tom, že herci byli opravdu špatní. Dávám slabých 1,5/10. Asi za to, že jsem to dokoukal. ()

dalibor_v

Jednoduchý film s jednoduchým, životom napísaným scenárom. Už na začiatku bolo jasné, ako to skončí a celý film bolo jasné čo bude nasledovať no aj napriek tomu je to dobrý film na odlahčenie večera. Ja som sa bavil... ()

kajacharlie

Příběhem neskutečně hloupý film a z herců jediný kdo něco hrál byl Daniel Brühl, jinak katastrofa ... a zdejší komentáře jsou taky dost mimo .... 20% ()