Oblíbení herci, krásná výprava a úžasná hudba. To bohužel nestačí k tomu, aby byl seriál perfektní, to by chtělo ještě propracovanější scénář. Asi by bylo lepší se zaměřit jen na jedno, buď se plně věnovat kapele nebo detektivní zápletce. Protože takhle vznikl hybrid, který není dokonalý ani v jednom. Na detektivku to má malý spád, napínavost a dynamiku, dost neuspokojivý konec bez vysvětlení co se vlastně přesně stalo a proč. A na drama o kapele a tehdejší Anglii se toho dozvídáme zase trochu málo, ostatní členové kapely snad nemají ani jména, za 7 hodin se nedozvídáme nic hlubšího ani o hlavních postavách. Na začátku speciálního dílu to vypdalo, že se nějaké hlubší informace o postavách dozvíme aspoň na závěr zde, ale autor se radši rozhodl věnovat prostor pošahaný žeský na telefonu a zednářům. Nevím jeslti se dělají soundtracky k seriálům, ale tenhle bych si rozhodně přála. (5 epizod, 1. a 5. 90 min, ostatní 60 min, speciální díl 60 min)(20.11.2015)

Velmi dobrý seriál z 30. let točící se kolem změn, které přinesla obliba jazzu a raketový vzestup černošské skupiny v Londýně. Aby toho nebylo málo, tak tu máme i detektivku. Málo známý miniseriál, ale určitě stojí za pozornost.(8.7.2014)

Prvni dil byl perfektni, i druhy dil se mi moc libil, ale v momente, kdy se to zmenilo v detektivku, uz me to prestalo bavit. Zajimalo me spis, jake utrapy a prekazky prekonava cernosska kapela, nez aby me zajimalo, kdo vlastne je vrahem, kdyz to stejne bylo celou dobu jasny, a navic nam to ani poradne nevysvetlii. Dost postav se chovalo fakt divne, Julian byl celej posahanej a jeho sestra mluvila jak nauceny robot. Ve finale jsem to sledovalav podstate jen kvuli Louisovi a Sarah a jejich vztahu. Co ale musim pochvalit, je hudba, ta byla nadherna. Edit: co proboha mel jako byt ten special? Naprosto jsem nepochopila jeho smysl, uplne zbytecny special a ta epizoda s tim Flukem a zenskou na telefonu byla uplne absurdni.(30.12.2015)

Potenciál měl seriál určitě větší, ale potěšil. Ze začátku se tváří, že bude sledovat vzestup kapely a její členy, ale vcelku brzo zahne jiným směrem. Několik opravdu skvělých herců, super hudba, parádní kostýmy a kulisy.(9.11.2016)