Rváči

Krátkometrážní / Akční

Česko, 2012, 5 min

• Radko

Jeden holohlavec vypráši menej anabolicky zdatných. Bitkárska jednorazovka sa snaží zaujať animovaným vstupom a záverečným frkom, no ani jedno ani druhé celok nad priemer nedvíhajú. V týchto dvoch momentoch sa ukazuje, že ak sa autori vzdialia od ruvanice, scenáristicky im dochádza dych. Búšenie päsťami holých hláv sa nestane niečím viac len preto, že je zručne nakrútené.(10.2.2013)

• ecceHOMMO

Blbosť nad mraky....Ak išlo o spropagovanie boxerského klubu, tak to vyznelo hrozne úboho a smiešne ( nie vtipne).(2.10.2013)

• Adam Bernau

Jsem jediný, kdo pochopil, že je to o lásce? Dávám hvězdičku velkou jak nikdy.(14.2.2014)

• hirnlego

Cože.(9.2.2014)

• orgoj0143

Co to mělo být ??? Jako vtip dobrý. Kvalitně zpracovaná bitka s ubohým scénářem. Spíš jako film bych to charakterizoval jako vstupní materiál pro komparz. Nebýt těch skoro reálných úderů, pofidérního nože zapíchlého v dlani a štěku Moniky Timkové v roli totální blbky, tak bych dal odpad. Ale dám jednu hvězdu na podporu a rozvoj české kinematografie *(27.12.2015)