Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

tron

Super námet (študentka zostáva na prázdniny sama na celom celučičkom internáte a spoločnosť jej robia len SBS-kári) a sexi hlavná hrdinka, kvalitná výprava i atmosféra a zlovestné "ticho pred búrkou". Keď dôjde k onej búrke, už je to troška klišé a dosť blbého chovania, ale i tak sa mi Kristy dosť páčila. A to home invasion nemám v láske. ()

J*A*S*M

Home invasion mám rád, ale za poslední rok se jich urodilo opravdu až příliš na to, abych dokázal být nějak výrazně potěšený dalším (i když tentokrát je to spíš "campus invasion"), který se nesnaží vůbec o nic zvláštního. Řemeslně je Random kvalitně odvedenou prací. Jediné, co mě ale nějakým způsobem opravdu zaujalo, bylo barevné ladění filmu, kdy některé noční scény získaly celkem zajímavou atmosféru. Jinak nic. Tvůrci by si měli hlavně uvědomit, že pokud má být skrývačka / naháněčka na jakkoli velkém prostoru napínavá, měly by se dodržovat základní pravidla časoprostoru, tedy záporáci by se neměli nepravděpodobně rychle objevovat na nepravděpodobných místech. To se tady děje furt. Vlastně i k té třetí průměrné hvězdičce se musím přemlouvat. ()

EvilPhoEniX

Tak tohle je záblesk z čista jasna, neuvěřitelná jíízda!! Tohle mi sedlo jako prdel na hrnec. Film se může pyšnit překrásnou hlavní hrdinkou, šíleným tempem, ten film se řítí jako porsche na dálnici, které nemůže nikdo zastavit, perfektními záporáky s neokoukanými masky a solidní bad ass leaderkou, která si vyvolá respekt jak by smet a to hlavní, co mě dostalo do kolen byl soundtrack ! Dovolím si tvrdit, že lepší sound jsem v hororu snad ještě neslyšel, ta postupná gradace, zesílení, při filmu jsem se lekl tak 20 x!! A to se nepovedlo ani žádné hloupé duchařině. Opravdu síla a Nejlepší Drive horor roku. Na nelogičnosti ani není čas, pač ten film vás nenechá vydechnout, natož přemýšlet nad hloupostmi. Ten film je potřeba si vychutnávat jako Tiramisu. Doporučuji pouze se sluchátky, jinak to nebude mít efekt! ()

ricci.s

Ono je to vlastne všetko na jedno kopyto, ale pokiaľ je to naozaj slušne technicky zvládnuté, atmosferické a napínavé, tak nie je možné, že by to omrzelo. Originalitu nečakať, všetky ostatné aspekty dobrého hororu však boli splnené. O triedu lepšie ako nedávny Mischief Night, "Static" či "The Purge", úrovňou sa to približuje k "The Strangers" (ten sa mi však páčil o niečo viac), alebo sa to dá prirovnať k "F", prípadne "Ils" atď., takže hra na mačku a myš, v ktorej mladá študentka ostane počas vďakyvzdania sama na univerzite, avšak objavia sa maskovaní zabijaci, ktorí to myslia vážne a tak sa začína jedna veľká adrenalínová jazda. Keďže je však holčina šikovnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá, zabijaci to s ňou také jednoduché rozhodne mať nebudú. Skrývačky, naháňačky, mordovačky - spočiatku je to pomalé a desivé, neskôr obetí pribúda a ide len o to, kto z koho. Mám rád tento typ hororov a bavil som sa! ()

Fr

,,ZAČÍNÁ LOV. POBĚŽ ZA BOHEM, KRISTY…" /// Překvapení! Už jen tím, jak si to náramně buduje atmošku. Z hovna pomalu (ale jistě) pletou bič. Vystačej si u toho hraním se světly (v budově) a se zvuky, ale přesto každá trubka pozná, že lovecká sezóna na americkejch univerzitách letos začala vo kus dřív. ,,Malá“ vyvražďovačka, u který mě ale nejvíc baví to napětí. Fakt! Užívám si to, páč ,,Kristy“ celkem zvládá a nejvíc mě udělá vokamžikem, kdy se ,,TO“ v ní zlomí… MILUJU TĚ KRISTY! (vlastně Justine). Líp bych to snad ani nedokázal! Nevím no, možná že to zas takovej nářez není, ale já bych si dokázal představit pokračování. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám samostatnou holku, co dávala pozor při chemii a dílnách. 2.) Rád čumím na lidi, co maj zkurvený díkůvzdání. 3.) Thx za titule ,,LIVINGDEAD“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *** ()

• Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (GTS_PUNK)