A Bride for Christmas (TV film)

• Kanada

A Bride for Christmas

Svadobné zvončeky

Romantický

USA / Kanada, 2012, 84 min

Zamilovany romanticky film. Pokud je to to, co hledate, nebudete zklamani :)(30.12.2015)

• Judy24

Mohla to být průměrná, docela zajímavá romantická komedie s pohlednými představiteli. A Gary Yates si řekl: "Ne, uděláme to absolutně neuvěřitelné a úplně tupé." Na to, že je to televizní film, kde hraje minimum lidí, tam doopravdy bylo pár hezkých scén a Ariell to s Andrewem slušelo, ale závěr té zápletky byl tak strašně nereálný, absurdní a blbý, že jsem měla chuť jít Garyho Yatese zkopat. Ve filmu prostě nemůžete hodinu přesvědčovat diváky, jak je hrdinka hrozně poučená, opatrná a chytrá a pak z ní na konci (v posledních dvaceti minutách) udělat krávu. Takhle to nefunguje.(5.1.2013)

Úžasný romantický film, dobré herecké obsazení. Je to jeden z filmů, na který jsem se musela opravdu koukat a nedělat u sledování filmu i další jiné věci, jak je u mě občas zvykem. Příběh je ve stylu Nevěsta na útěku, takže u mne velká spokojenost :-)(14.12.2016)