Pilot (S01E01) (epizoda)

Drama

USA, 2013, 59 min

Režie:

John Madden

Předloha:

Thomas Maier (kniha)

Scénář:

Michelle Ashford

Kamera:

Ben Davis

Hudba:

Michael Penn
 • Eire
  ****

  sexy pilot(6.9.2018)

 • Necrotongue
  *****

  První epizoda tohoto seriálu rozhodně stála za to. Mám rád, když nějaké téma nadzvedne ze židlí úzkoprsé puritány, jakými jsou například pánbíčkáři, typičtí Američané, samozvaní moralisté a podobně, takže už po prvním dílu můžu s klidem říct, že mě bude seriál jistě velmi bavit. A taky v něm hraje Lizzy Caplan...(3.5.2017)

 • GeusX
  *****

  První epizoda a ... přiznávám, že jsem čekal nějaký dokument o průkopnících na poli sexuologie či co. Vůbec jsem nečetl jak je to zpracováno a v podstatě o čem to bude. Nalákalo mne vysoké hodnocení na ČSFD, to přiznávám bez mučení :) A ono mne to velmi příjemně překvapilo! Není to dokument v pravém slova smyslu jak jsem předpokládal, ale velmi kvalitně natočený film/seriál, který mi dosti připomínal komediálněji laděný film "Vrtěti ženou / Hysteria (2011)" neboť je tak trochu ze stejného soudku. Těším se na další díly!(9.1.2018)

 • andrii
  *****

  ...a jsi v něm...v obraze. A jsi v ní...v anatomii intimity. Delikátní experiment rozvibroval ten tajemný verš, vysvlékl pohlaví. Kukátkem do půvabů loží, posvítit si na interiéry té nekonečné, vzácné krajiny dvou lidí.(4.1.2018)