Zápas (S02E03) (epizoda)

Thomas Maier (kniha)

Michael Weaver

Michael Penn
  • bubun

Zatím nejhorší díl Masters of sex, hluboko pod jejich obvyklou úrovní. Ukecaný, až mi z toho bylo stydno, a chemie mezi Caplanovou a Sheenem v tomto díle vůbec nefunguje, jejich interakce působí příšerně strojeně.(28.1.2017)

Zatím nejvíc vzrušující díl díky roleplay v hotelu, kdy Johnsonová a Masters rozebírají svou fiktivní minulost a manželství. Jejich pobyt na hotelu vypadá jako u dlouhodobého (manželského) páru, v pohodě, ale zároveň je doprovázeno sexuálnímy improvizacemi, výlevy a experimentováním. Zároveň je to dosavaď jediný díl, kde se reálně probírá Mastersovo dětství s násilnickým otcem, otevře se Johnsonové více než kdy své ženě či matce o svých psychických i fyzických bolestech z dětství.(7.9.2017)

• Necrotongue

Uf, tentokrát mi nějak unikl záměr tvůrců, protože vůbec nechápu, co mi chtěli touto nudnou epizodou sdělit. Děj se táhl jako rozpuštěný turecký med, hodně se boxovalo, hodně se mluvilo o ničem, doktor Masters se udělal dvakrát a paní Johnson třikrát. To je asi v kostce všechno.(8.5.2017)

Jedna z najlepších epizód seriálu či už podľa kritikov alebo aj podľa hodnotenia na imdb. No vidím, že miestni túto epizódu vôbec nepochopili, alebo ich absolútne nezaujíma nazrieť do vnútra medziľudských vzťahov.(29.8.2017)