Reklama

Reklama

Obsahy(1)

William Masters se nemůže smířit s myšlenkou, že jeho partnerka v sexuologickém výzkumu Virginia Johnsonová má kromě něj nějaké jiné známosti. Ženatý William má už druhé dítě, ale se svou manželkou Libby již delší dobu nespí. Svůj podíl na tom má i stres, spojený s provozováním nově zřízené soukromé kliniky v pronajatých prostorech. U Masterse totiž zůstal jen zlomek jeho pacientek, které ho navštěvovaly během působení v renomované nemocnici. Navzdory tomu všemu odmítne Masters nabídku finanční pomoci od své matky… (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Eleanor05 

všechny recenze uživatele

Udělat díl v polovině série, který skoro nenavazuje na díly předešlé a ještě v něm přeskočit dva roky děje včetně důležitých milníků v životech postav, tomu říkám obrovský scenáristický fail. Určitě by si takto přálo usnadnit práci více tvůrců seriálů, ale mají dost soudnosti na to, aby tak neučinili. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice jsem epizodě udělil čtyři hvězdičky, ale bylo to spíše ze sentimentu. Čas doslova letí kupředu a najednou jsou tady šedesátá léta, každopádně doufám ve zlepšení v dalších dílech. ()

Reklama

Galerie (15)

Reklama

Reklama