Reklama

Reklama

Barevné kolo

(festivalový název)
  • USA Color Wheel, The (více)

Obsahy(1)

Romantická komedie o sourozencích... Ironií sršící dialogy tohoto černobílého filmu si Alex Ross Perry a Carlen Altmanová napsali na tělo, aby stvořili originální variaci na road-movie a americké nezávislé filmy o loserech. (Letní filmová škola)

Recenze (5)

-tHESWINe- 

všechny recenze uživatele

Hodně vtipný minimalistický komorní povídací film. Trochu road trip. Trochu film o tom, co by se dělo, kdyby všichni na zemi byli looseři. Trochu zvláštní, sexuálně nekorektní vztahy - označení za rodinný film je tady asi omylem, nebo možná Kanadským žertíkem autorů, jež si představují všechny lozláteřené rodiče, kteří to s dětmi dokoukají až do konce. Možná správně nerozumím, co je to rodinný film. Konec byl předvídatelný na hony, ale film pro mě byl příjemným překvapením a od srdce jsem se zasmál. Napoleon Dynamite to není, 5. hvězda jen za to, že takový film vůbec natočili. ()

Traffic 

všechny recenze uživatele

Napřed to vypadá jako poměrně klasická nezávislácká komedie založená na nekorektních vtipech a stereotypech, potom si uvědomíte, že jsou v tom filmu všichni idioti, přestanete se smát a začnete ho nenávidět, ale pak... pak na konci přijde skoro desetiminutový kontinuální záběr, ve kterém se všechna ta nashromážděná energie přelije do šokujícího rozuzlení - narativní piruety, která rekontextualizuje všechno, co jste do té doby viděli, a vy si uvědomíte, že jinak to vlastně ani skončit nemohlo. Úkaz. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ten až do extrému dohnaný indie feeling je rozhodne oproti viac produkčne ošetreným nezávislým a "nezávislým" filmom určite veľký klad. Nemáme možnosť niečo podobné vidieť každý deň v televízii. Dvaja "tak trochu" emocionálne nevyrovnaní súrodenci si proste stále niečo rozprávajú, čo znamená, že si aj občas nechutne niečo vyčítajú. Keď sa k tomu pripletie ešte niekto tretí, štvrtý alebo piaty, je ešte horšie. Bohužiaľ mi boli obaja dosť nesympatickí a príliš som ich nechápal. Myšlienka? Nezačínajte si nič so svojim profesorom a s....nebudem prezrádzať záver.... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama