Reklama

Reklama

Black Panther

  • USA Black Panther (více)
Trailer 3
USA, 2018, 134 min

Film od studia Marvel Black Panther je dobrodružstvím válečníka T’Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Když se však znovu objeví mocný dávný nepřítel, jsou T’Challovy schopnosti jako krále a Black Panthera podrobeny těžké zkoušce, neboť T’Challa je vtažen do konfliktu ohrožujícího nejen Wakandu, ale i celý svět. Tváří tvář zradě a ohrožení musí mladý král zmobilizovat své spojence a využít naplno sílu Black Pantera, aby porazil své nepřátele a zajistil svému národu a jeho kultuře bezpečnou budoucnost. (Falcon)

(více)

Diskuze

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

tak zrovna Ultron bol teda riadny srac videl som ho v animaku a daval pekne na hubu avengers no skoda keby bola original JL snyder verzia v kine verim ze cameo by tam mal mozno aj trochu vecsie hadam sa ho dozijeme :D 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Na Darksidera jsem asi hodně zvědavej... taky. :)

Ale, jelikož trojce JL má předcházet spinoff o vzestupu Darksidera coby Klaďase.. Po vzoru Bordelands. 

Na toho správného Watchburna si ještě asi dlouho počkáme. :)

Mě přišel Top právě Ultron... Protože byl opravdu jiný než v komixu a vystačil si prakticky sám. :)

Redskull možná.. ale, nedostal zrovna moc prostoru ke svému záporáctví... přišel mi hodně nevýraznej... 

Loki samozřejmě vede... ale, to už je teď taky spíš hrdina. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

promin ale kromě Zoda u DCEU je to také celkem na hovno, nehledě na to že Zod, Pixelwolf a Ares vypadají téměř stejně....některé padouchy z MCU mám celkem rád, například Yellowjacket se mi z některých důvodů líbil...

na příspěvěk reagoval woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

moje slova jediny top zaporaci MCU Red Skull boh trošku loki ale dookola to skapinanie je uz fakt trapne a teraz Thanos fakt dobry badass zaporak ale to asi kazdy ocakaval nieco take si predstavujem Darkseida ktory ale bude zamraceny oci mu budu horiet a bude riadne davat na hubu JL 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Lacike

Byl jsem na dabingu v kině... A spokojenost. :) Film má trochu jinej problém... Ale to tak nějak každej film z kolekce MCU. :D

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

hrdygay

pěknej zaujatej nepřející sráč....mě teda DCEU nějak nepřesvědčilo o svých kvalitách ale abych mu přál neúspěch, to bych musel být fakt dement, tedy na tvé úrovni

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Zaporak byl trapnej až na konci... když dosednul na ten trůn.. pak otočil o 360°

Stejně tak Zimo v CW... Marvel zaporaky prostě neumí.

Ani Thanos nebyl zas tak super jak ho tu lidi z oblibou přeceňujou.:)

na příspěvěk reagoval woodsman

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

no pozret sa do dalo ale nic extra to co bolo za bulshit scenu ked sa to auto rozpadlo 1 surfovala na kapote a 2 v pohode sedela fakt trapas zaporak nuda . skoda ze nechali zabit Serkisa ten bol fakt dobry najlepsie na filmu a ta BP sestra je fakt sexi ale davam 5 na odpad to neni 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69, Prometheus69

Predkozka

Predkozka (hodnocení, recenze)

Tak tu máme další neomarixistickou levicovou propagandu, flusající po západní kultuře.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Jestli se divíš, tak jsi hlupák. Ač se ti to nemusí líbit, prokazuješ jasný nedostatek logického uvažování. Film je komiksárna, které táhnou lidi do kina pravidelně. Za tržbami ale stojí silný rasový podtext, který vytáhne do kin právě onu skupinu, která film například v USA a dalších lokacích vytáhla tak vysoko. Objektivně to není ničím jiným, takže nevím, čemu se divíš. Ber to jako důkaz toho, že mimo další tabulky jsi a budeš troll.

 (hodnocení, recenze)

Ještě teď se divím kolik tento film vydělal.Když se podívám na počet hodnocení a fanoušků filmu. :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Já si to po IW dal znovu a bavilo mě to o dost víc, dokonce jsem zvýšil na 4* 

Související novinky

Druhý Black Panther přepisuje rekordy

Druhý Black Panther přepisuje rekordy

14.11.2022

Přestože z druhého Black Panthera s podnázvem Wakanda nechť žije již není taková masivní společenská událost, jako kdysi při premiéře jedničky, diváci si na pokračování jedné z nejúspěšnějších… (více)

Black Panther: Kina nechť žijí

Black Panther: Kina nechť žijí

13.11.2022

První Black Panther si získal nejen status významné kulturní události jako blockbuster, kde většinu rolí ztvárnili afroameričané, ale také vydělal hromadu peněz. Druhý to přesto neměl tak docela… (více)

Diverzita ve filmech vede k vyšším tržbám

Diverzita ve filmech vede k vyšším tržbám

25.04.2022

Co si fanoušci mohli už dávno domyslet, nyní potvrdila nejnovější studia. Jedním z největších témat moderního Hollywoodu je v posledních letech tlak na smysluplnější rozmanitost ve filmovém průmyslu.… (více)

Hvězda Black Panthera bojkotuje očkování

Hvězda Black Panthera bojkotuje očkování

07.10.2021

Pandemie Covidu-19 nadále způsobuje potíže v celé řadě odvětví, a to filmové není výjimkou. Jediným efektivním bojem proti nemoci a jejímu šíření je zatím očkování, a tak je naprosto logické, že čím… (více)

Reklama

Reklama