poster

Pomsta hříšnice (TV film)

 • Německo

  Die Rache der Wanderhure

 • Rakousko

  Die Rache der Wanderhure

 • Slovensko

  Pomsta hriešnice

Drama / Historický

Německo / Rakousko, 2012, 119 min

 • Ashar
  ***

  Historickodobrodružnohnusný paskvil. Husité pod vedením Václava, hezoun Zikmund, co si to rozdává s jepťulí a ohořelý cirkevník psychoinkvizitor co prahne po bývalé štětce. Míša dostane kulí do gebule, ztratí paměť a s šípy, jak dikobraz ve stylu Arrow, běhá zmateně po lese a střílí na vše co žije. Kdo má rád romantiku tak to tvůrcům odpustí.(3.3.2014)

 • Čtec
  **

  Entschuldigung, milí Němčouři, ale za toho knížete Václava - velitele husitů vám víc než dvě hvězdy fakt dát nemůžu. Prý se na filmu podílela celá řada českých profesionálů (píše se v "zajímavostech"). Tak škoda, že jste si nenajali nějakého českého historika, ani by nemusel být profesionál. Vlastně by stačil třeba jakýkoliv žák třetí bé... Ale toho dikobraza inkvizitorskýho na závěr, toho oceňuji :-)(9.4.2014)

 • Greg25
  **

  Klasická žánrově čistá červená knihovna s kulisami historického románu - nic víc, nic míň. Zase tolik bych nekritizovala, na to, že je to televizní snímek to má slušnou výpravu a zhlédnout to jde bez sebezapření, nikterak kvalitní dílo, ale takový propadák zase taky ne. Tváří se to adekvátně tomu, co nabízí. Takový průšvih, aby to bylo na odpad, to rozhodně není. 45%(30.5.2015)

 • kwaicheng
  *

  Nejdřív to vypadalo sympaticky, rytíři byli takový špinavý v ksichtech, řikal jsem si ahá, to bude nějaká neholywoodská výprava a kostýmy co..., jenže pak....Hlavní hrdinka je jakási běhna, která se ohání mečiskem jak chlap, hlavní hrdina je fricek trpící amnézií, poláci vypadají jako čerti, češi vypadají jakomongolové, mongol vypadal jako číňan, němci vypadají jako švédi....ani trpaslík z hry o trůny tam nechyběl... Kníže Václav vypadal jak homosexuální rock star, velký inkvizitor zase jako viking... a těch pár nahatejch bab co se tam mihlo to nezachrání.(20.5.2016)

 • 666teen
  odpad!

  Tak tohle bylo na žalobu. Znáte to rčení o tom, že se nemáte bavit s volem o sobotě, když ho chcete v pátek zabít? Germánského scénáristu bylo třeba zabít už v úterý, což se nepovedlo, takže napáchal škody jako Fukušima. Tupoun neznalý dějin jásá a pálí hvězdy. Smutný obyvatel Tábora vyhlíží Zikmunda, který kromě píchání jeptišek přináší mír do jižních Čech, hotov se bratřit s technoknížetem Vencou. A to prý má tahle hrůza i pokračování.(11.4.2014)

 • - Natáčení probíhalo převážně v České republice a v Rakousku. Na natočení tohoto filmu se tak podílela celá řada českých profesionálů mnoha profesí, před kamerou i za ní. (lioncel)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace