Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Marie a Michel jsou nyní manželé a rodiče krásné malé dcery Trudi. Žijí na hradě Hohenstein jako kasteláni a společně s nimi tam žijí i jejich přátelé Hiltrud a Tomas. Marie je na svou dobu velmi emancipovaná a umí dobře zacházet s mečem. Pro svou dceru Trudi si přeje vzdělání, ale trochu naráží u Michela, který se domnívá, že to pro dívku není nutné. Schopnosti postarat se sama o sebe se Marii později velmi vyplatí. Hrozí válka s husity a král Zikmund povolá do zbraně i Michela. Ten je velkou překážkou papežského inkvizitora Januse. Janus je totiž ve skutečnosti Ruppert, muž, který po Marii dlouho marně touží a nyní využívá situace, aby se Michela zbavil a získal Marii pro sebe. Nechá Michela zastřelit a požaduje po králi, aby přikázal Marii, aby se znovu vdala. Marie odmítá uvěřit zprávě, že je Michel mrtvý, nikdo neviděl jeho mrtvé tělo, a žádá po králi dovolení, aby ho směla hledat. Pokud najde důkaz, že je vdovou, podvolí se. Král jí dá deset dní na to, aby svého manžela našla, a Marie se okamžitě vydává na cestu. Rupert je jí v patách. Mariino tušení, že Michel je naživu, bylo správné. K jeho likvidaci byla použita úplně nová střelná zbraň, ale k jeho štěstí kulka nepronikla hlavou. Michela v bezvědomí najde muž jménem Marat, Mongol, který žije na dvoře knížete Sokolného. Marat Michela ošetří a kulku mu vyjme. Tím mu zachrání život, ale Michel trpí amnézií. Nezná ani své jméno. Zůstává na dvoře knížete Sokolného a Marat ho vycvičí v bojovníka, kterému široko daleko není rovno. Michel padne do oka dceři Sokolného Jance a on její city opětuje... (TV Prima)

(více)

Recenze (37)

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Hříšnice 2 je velkej výpravnej film z Německa - tudíž jsou v tom opět prachy a všechno přesto opět stojí za hovno.. Ale je tam tak nějak všechno odevšad, takže to je sranda --> Na úvod filmu zabili syna šenkýře z Kostnice - Aragorna z Hohensteinu - a jeho žena a naše hrdinka Marie (německá verze Cate Blanchett) se stane pronásledovanou zlým Ruprechtem z prvního dílu, nyní megainkvizitorem s ksichtem z Resident Evilu. Už už je to s naší hrdinkou nahnutý, protože Ruprecht jí s pomocí zlýho Fabia dopadne a chce s ní založit rodinu. Ona jej však nazve lejnem a lásku zavrhne. Marie je odepsána k smrti, nicméně za pomoci abatyše z Assassin's Creed a Bushwick Billa (v českých vodách lze najít ekvivalent v Romanu Skamenem) se jí podaří opět utéct a pátrat dál po těle syna šenkýře. Zde nastal twist - přestože Fabio střelil Aragorna do hlavy ručnicí a nechal ho napospas v rybníku, vylovil ho mongolský Xian Chow (trenér z Kickboxera) a zázračně jej vyléčil a naučil poslouchat trávě (tudíž ho vytunil a naučil střílet z luku jako Vinnetoua). Bohužel však ztratil paměť a tak se začal dvořit princezně ze Sokovie - neutrální země uprostřed Středozemě. Syn šenkýře Aragorn z Hohensteinu (nyní pod novým jménem Němec) zaujme krále Sokovie a ten mu tak ze sympatie nabídne ruku a lůno své dcery a království k tomu. V tom se ale objeví Marie v doprovodu Sarumanových (kníže Václav) vojáků a zabrání styku / převzetí Sokovie a syna šenkýře odvede zpátky do Hohensteinu, kde se již schyluje ke klimaxu druhého dílu: Ruprecht s Fabiem obsadí Hohenstein a drží jako rukojmí Mariinu a Aragornovu dcerušku a naše hrdiny tak přemohou - a když už se zdá, že vše skončí neštěstím, dorazí na poslední chvíli abatyše s asasíny a Fabia s Ruprechtem rozmrdaj šípama na hovna, podobně jako Assiniboincové propíchali syčáka Forrestera. Hodný a moudrý král Zikmund (který vůbec není ryšavý) pak syna šenkýře Aragorna povýší z hodnosti hejtmana na něco nad tím (to už jsem zapomněl) a všechno to dobře dopadlo. A pro Tomasina (nebo jak se jmenuje ten člověk, co tu do komentářů dává jen hlášky z filmů) tu mám taky jeden úlovek z úvodu filmu - "Vidíš, jak tvého otce zkrotila?" ()

Čtec 

všechny recenze uživatele

Entschuldigung, milí Němčouři, ale za toho knížete Václava - velitele husitů vám víc než dvě hvězdy fakt dát nemůžu. Prý se na filmu podílela celá řada českých profesionálů (píše se v "zajímavostech"). Tak škoda, že jste si nenajali nějakého českého historika, ani by nemusel být profesionál. Vlastně by stačil třeba jakýkoliv žák třetí bé... Ale toho dikobraza inkvizitorskýho na závěr, toho oceňuji :-) ()

Reklama

Morholt odpad!

všechny recenze uživatele

Na ja! Kdyby starej Adler věděl, že je metloš kníža Václav požene od Tachova svinskym krokem, nejspíš by nikam nejel a já bych se nemusel koukat na ty zmatky. Takže milej Michel upadl do léčky, ale blbě ho trefili, takže spadnul do řeky jen s lehkou amnézií. Když ho řeka vyhodila, našel ho Číňan, kterejch se na česko-německym pomezí v 15.století vyskytovaly hejna. Spolu si pak začali hrát na Posledního mohykána a Posledního samuraje. Mezitim se běhna rozhodne, že Michel není mrtvej a vydá se ho s požehnáním krále hledat. V patách má sice inkvizitora v první fázi přerodu v Dartha Vaddera, ale na jejích cestách jí pomáhaj děvky, liliputi a sekta bojovejch jeptišek, takže fanatik trpící macurovskym syndromem nemá šanci.. Všechno nakonec dobře dopadne a Vendelín, Ziki a nějakej chlap ze Sokolný uzavřou mír. No ty vole! :D ()

666teen odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo na žalobu. Znáte to rčení o tom, že se nemáte bavit s volem o sobotě, když ho chcete v pátek zabít? Germánského scénáristu bylo třeba zabít už v úterý, což se nepovedlo, takže napáchal škody jako Fukušima. Tupoun neznalý dějin jásá a pálí hvězdy. Smutný obyvatel Tábora vyhlíží Zikmunda, který kromě píchání jeptišek přináší mír do jižních Čech, hotov se bratřit s technoknížetem Vencou. A to prý má tahle hrůza i pokračování. ()

Korbitch odpad!

všechny recenze uživatele

Bohatě stačilo 15 minut mezi poločasy Bayern Mnichov - Manchester United. Zrovna se tam jeden sympaťák snažil najít svého pána ukazujíc polonahé divě u lomu jeho meč, když v tom mu přiletěl šíp do krku od nějakého též polonahého křováka přímo do krku. Aniž by sympaťák ohrožoval polonahou divu, polonahý křovák mu udělal fajnovej piercing. To nechceš. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo převážně v České republice a v Rakousku. Na natočení tohoto filmu se tak podílela celá řada českých profesionálů mnoha profesí, před kamerou i za ní. (lioncel)

Reklama

Reklama