Pomsta hříšnice (TV film)

• Německo

Die Rache der Wanderhure

• Rakousko

Die Rache der Wanderhure

Pomsta hriešnice

Drama / Historický

Německo / Rakousko, 2012, 119 min

• OG_Swifty

Hříšnice 2 je velkej výpravnej film z Německa - tudíž jsou v tom opět prachy a všechno přesto opět stojí za hovno.. Ale je tam tak nějak všechno odevšad, takže to je sranda --> Na úvod filmu zabili syna šenkýře z Kostnice - Aragorna z Hohensteinu - a jeho žena a naše hrdinka Marie (německá verze Cate Blanchett) se stane pronásledovanou zlým Ruprechtem z prvního dílu, nyní megainkvizitorem s ksichtem z Resident Evilu. Už už je to s naší hrdinkou nahnutý, protože Ruprecht jí s pomocí zlýho Fabia dopadne a chce s ní založit rodinu. Ona jej však nazve lejnem a lásku zavrhne. Marie je odepsána k smrti, nicméně za pomoci abatyše z Assassin's Creed a Bushwick Billa (v českých vodách lze najít ekvivalent v Romanu Skamenem) se jí podaří opět utéct a pátrat dál po těle syna šenkýře. Zde nastal twist - přestože Fabio střelil Aragorna do hlavy ručnicí a nechal ho napospas v rybníku, vylovil ho mongolský Xian Chow (trenér z Kickboxera) a zázračně jej vyléčil a naučil poslouchat trávě (tudíž ho vytunil a naučil střílet z luku jako Vinnetoua). Bohužel však ztratil paměť a tak se začal dvořit princezně ze Sokovie - neutrální země uprostřed Středozemě. Syn šenkýře Aragorn z Hohensteinu (nyní pod novým jménem Němec) zaujme krále Sokovie a ten mu tak ze sympatie nabídne ruku a lůno své dcery a království k tomu. V tom se ale objeví Marie v doprovodu Sarumanových (kníže Václav) vojáků a zabrání styku / převzetí Sokovie a syna šenkýře odvede zpátky do Hohensteinu, kde se již schyluje ke klimaxu druhého dílu: Ruprecht s Fabiem obsadí Hohenstein a drží jako rukojmí Mariinu a Aragornovu dcerušku a naše hrdiny tak přemohou - a když už se zdá, že vše skončí neštěstím, dorazí na poslední chvíli abatyše s asasíny a Fabia s Ruprechtem rozmrdaj šípama na hovna, podobně jako Assiniboincové propíchali syčáka Forrestera. Hodný a moudrý král Zikmund (který vůbec není ryšavý) pak syna šenkýře Aragorna povýší z hodnosti hejtmana na něco nad tím (to už jsem zapomněl) a všechno to dobře dopadlo. A pro Tomasina (nebo jak se jmenuje ten člověk, co tu do komentářů dává jen hlášky z filmů) tu mám taky jeden úlovek z úvodu filmu - "Vidíš, jak tvého otce zkrotila?"(18.5.2016)

• Pitryx

Tady u ž jsem ke konci trochu motal v osobách, ale musím se přiznat, že jsem to nesledoval až tak pečlivě. Nerad bych film nějak podhodnotil, šlo přece jen o televizní produkt, ale úplný odpad to není. Ovšem také to není bůhví co. Takže, hodnotím stejně jako první film. Je fakt, že stopáž mohla být kratší.(23.2.2016)

Historickodobrodružnohnusný paskvil. Husité pod vedením Václava, hezoun Zikmund, co si to rozdává s jepťulí a ohořelý cirkevník psychoinkvizitor co prahne po bývalé štětce. Míša dostane kulí do gebule, ztratí paměť a s šípy, jak dikobraz ve stylu Arrow, běhá zmateně po lese a střílí na vše co žije. Kdo má rád romantiku tak to tvůrcům odpustí.(3.3.2014)

• Morholt

Na ja! Kdyby starej Adler věděl, že je metloš kníža Václav požene od Tachova svinskym krokem, nejspíš by nikam nejel a já bych se nemusel koukat na ty zmatky. Takže milej Michel upadl do léčky, ale blbě ho trefili, takže spadnul do řeky jen s lehkou amnézií. Když ho řeka vyhodila, našel ho Číňan, kterejch se na česko-německym pomezí v 15.století vyskytovaly hejna. Spolu si pak začali hrát na Posledního mohykána a Posledního samuraje. Mezitim se běhna rozhodne, že Michel není mrtvej a vydá se ho s požehnáním krále hledat. V patách má sice inkvizitora v první fázi přerodu v Dartha Vaddera, ale na jejích cestách jí pomáhaj děvky, liliputi a sekta bojovejch jeptišek, takže fanatik trpící macurovskym syndromem nemá šanci.. Všechno nakonec dobře dopadne a Vendelín, Ziki a nějakej chlap ze Sokolný uzavřou mír. No ty vole! :D(23.4.2014)

• Korbitch

Bohatě stačilo 15 minut mezi poločasy Bayern Mnichov - Manchester United. Zrovna se tam jeden sympaťák snažil najít svého pána ukazujíc polonahé divě u lomu jeho meč, když v tom mu přiletěl šíp do krku od nějakého též polonahého křováka přímo do krku. Aniž by sympaťák ohrožoval polonahou divu, polonahý křovák mu udělal fajnovej piercing. To nechceš.(10.4.2014)

• - Natáčení probíhalo převážně v České republice a v Rakousku. Na natočení tohoto filmu se tak podílela celá řada českých profesionálů mnoha profesí, před kamerou i za ní. (lioncel)