poster

Pomsta hříšnice (TV film)

 • Německo

  Die Rache der Wanderhure

 • Rakousko

  Die Rache der Wanderhure

 • Slovensko

  Pomsta hriešnice

Drama / Historický

Německo / Rakousko, 2012, 119 min

 • OG_Swifty
  *

  Hříšnice 2 je velkej výpravnej film z Německa - tudíž jsou v tom opět prachy a všechno přesto opět stojí za hovno.. Ale je tam tak nějak všechno odevšad, takže to je sranda --> Na úvod filmu zabili syna šenkýře z Kostnice - Aragorna z Hohensteinu - a jeho žena a naše hrdinka Marie (německá verze Cate Blanchett) se stane pronásledovanou zlým Ruprechtem z prvního dílu, nyní megainkvizitorem s ksichtem z Resident Evilu. Už už je to s naší hrdinkou nahnutý, protože Ruprecht jí s pomocí zlýho Fabia dopadne a chce s ní založit rodinu. Ona jej však nazve lejnem a lásku zavrhne. Marie je odepsána k smrti, nicméně za pomoci abatyše z Assassin's Creed a Bushwick Billa (v českých vodách lze najít ekvivalent v Romanu Skamenem) se jí podaří opět utéct a pátrat dál po těle syna šenkýře. Zde nastal twist - přestože Fabio střelil Aragorna do hlavy ručnicí a nechal ho napospas v rybníku, vylovil ho mongolský Xian Chow (trenér z Kickboxera) a zázračně jej vyléčil a naučil poslouchat trávě (tudíž ho vytunil a naučil střílet z luku jako Vinnetoua). Bohužel však ztratil paměť a tak se začal dvořit princezně ze Sokovie - neutrální země uprostřed Středozemě. Syn šenkýře Aragorn z Hohensteinu (nyní pod novým jménem Němec) zaujme krále Sokovie a ten mu tak ze sympatie nabídne ruku a lůno své dcery a království k tomu. V tom se ale objeví Marie v doprovodu Sarumanových (kníže Václav) vojáků a zabrání styku / převzetí Sokovie a syna šenkýře odvede zpátky do Hohensteinu, kde se již schyluje ke klimaxu druhého dílu: Ruprecht s Fabiem obsadí Hohenstein a drží jako rukojmí Mariinu a Aragornovu dcerušku a naše hrdiny tak přemohou - a když už se zdá, že vše skončí neštěstím, dorazí na poslední chvíli abatyše s asasíny a Fabia s Ruprechtem rozmrdaj šípama na hovna, podobně jako Assiniboincové propíchali syčáka Forrestera. Hodný a moudrý král Zikmund (který vůbec není ryšavý) pak syna šenkýře Aragorna povýší z hodnosti hejtmana na něco nad tím (to už jsem zapomněl) a všechno to dobře dopadlo. A pro Tomasina (nebo jak se jmenuje ten člověk, co tu do komentářů dává jen hlášky z filmů) tu mám taky jeden úlovek z úvodu filmu - "Vidíš, jak tvého otce zkrotila?"(18.5.2016)

 • Pitryx
  **

  Tady u ž jsem ke konci trochu motal v osobách, ale musím se přiznat, že jsem to nesledoval až tak pečlivě. Nerad bych film nějak podhodnotil, šlo přece jen o televizní produkt, ale úplný odpad to není. Ovšem také to není bůhví co. Takže, hodnotím stejně jako první film. Je fakt, že stopáž mohla být kratší.(23.2.2016)

 • Ashar
  ***

  Historickodobrodružnohnusný paskvil. Husité pod vedením Václava, hezoun Zikmund, co si to rozdává s jepťulí a ohořelý cirkevník psychoinkvizitor co prahne po bývalé štětce. Míša dostane kulí do gebule, ztratí paměť a s šípy, jak dikobraz ve stylu Arrow, běhá zmateně po lese a střílí na vše co žije. Kdo má rád romantiku tak to tvůrcům odpustí.(3.3.2014)

 • Morholt
  odpad!

  Na ja! Kdyby starej Adler věděl, že je metloš kníža Václav požene od Tachova svinskym krokem, nejspíš by nikam nejel a já bych se nemusel koukat na ty zmatky. Takže milej Michel upadl do léčky, ale blbě ho trefili, takže spadnul do řeky jen s lehkou amnézií. Když ho řeka vyhodila, našel ho Číňan, kterejch se na česko-německym pomezí v 15.století vyskytovaly hejna. Spolu si pak začali hrát na Posledního mohykána a Posledního samuraje. Mezitim se běhna rozhodne, že Michel není mrtvej a vydá se ho s požehnáním krále hledat. V patách má sice inkvizitora v první fázi přerodu v Dartha Vaddera, ale na jejích cestách jí pomáhaj děvky, liliputi a sekta bojovejch jeptišek, takže fanatik trpící macurovskym syndromem nemá šanci.. Všechno nakonec dobře dopadne a Vendelín, Ziki a nějakej chlap ze Sokolný uzavřou mír. No ty vole! :D(23.4.2014)

 • Korbitch
  odpad!

  Bohatě stačilo 15 minut mezi poločasy Bayern Mnichov - Manchester United. Zrovna se tam jeden sympaťák snažil najít svého pána ukazujíc polonahé divě u lomu jeho meč, když v tom mu přiletěl šíp do krku od nějakého též polonahého křováka přímo do krku. Aniž by sympaťák ohrožoval polonahou divu, polonahý křovák mu udělal fajnovej piercing. To nechceš.(10.4.2014)

 • - Natáčení probíhalo převážně v České republice a v Rakousku. Na natočení tohoto filmu se tak podílela celá řada českých profesionálů mnoha profesí, před kamerou i za ní. (lioncel)